לא דוד גיבור

גדעון סער בביקור בגדה המערבית, ליד מעלה אדומים, 10 בדצמבר 2019 (צילום: הדס פרוש/פלאש 90)
הדס פרוש/פלאש 90
גדעון סער בביקור בגדה המערבית, ליד מעלה אדומים, 10 בדצמבר 2019

בימים אלה עוברים קרבות הדמים אל מעבר לקו הירוק של המרכז שמאל, שם יכו הימנים אלה באלה, ויקיזו אלה את דמם הפוליטי של אלה.

יקר ומבורך התוהו ובוהו ויד איש בצוואר רעהו שיצר סער בליכוד בפרט, ובימין בכלל, אבל אנא אל תשכחו, כל מוקירי הדמוקרטיה באשר הנכם – לא מדובר בפרש דמוקרטי – דוֹד גיבור אשר על המשמרת. מדובר באיש קיצוני ומסוכן, אשר מועצת יש"ע היא פלח בבייס שלו.

יקר ומבורך התוהו ובוהו ויד איש בצוואר רעהו שיצר סער בליכוד בפרט, ובימין בכלל, אבל אנא אל תשכחו, כל מוקירי הדמוקרטיה באשר הנכם – לא מדובר בפרש דמוקרטי – דוֹד גיבור אשר על המשמרת

ה-D9 החופר תחת יסודות המשפט בישראל הוא פלח בבייס שלו. שפי פז וקומץ חייליה הנבערים הם פלח. האיש אמנם טוב מנתניהו בכל הקשור לשחיתות אישית (נכון, זה הרבה), אבל הוא רע ממנו לאין ערוך בכל הקשור ללאומנות קיצונית המכשירה פשיזם.

אל תתפתו לו עם מצהלת הלב הגואה נוכח קריסתו של נתניהו ואל תתנו קולכם  לזה אשר הוכיח שאידאולוגיה קיצונית אכזרית היא עבורו לא דיבורים בעלמא לצורך קישוש קולות, אלא שוט ברוטלי, שכאשר יש בידו הכוח, הוא מצליף בו ללא היסוס וללא עכבות.

לא חלק לנו ולא נחלה במפלגתו, מפלגה של תקווה חדשה למתנחלים ולרומסי זכויות האדם חשוכים.

במהלך השנים 2016-2015 כתב ירון צ. כהן את "שמש אחרונה" (הוצ' כרמל) רומן המתרחש על רקע קריסת הדמוקרטיה הישראלית, מערכת המשפט והעיתונות. היום הוא כותב: כששופטי העליון מסרבים להרחיק מבט אל מעבר לקצה אפם, קיים סיכוי סביר שהרשומה הבאה שבה יוזכר חורבן הדמוקרטיה הישראלית תהיה ידיעה חדשותית במדורי האקטואליה של העיתונות העולמית.

פוסטים המתפרסמים בבלוגים של זמן ישראל מייצגים את כותביהם בלבד. הדעות, העובדות וכל תוכן המוצג בפוסט זה הם באחריות הבלוגר/ית וזמן ישראל אינו נושא באחריות להם. במקרה של תלונה, אנא צרו קשר.

תגובות עכשיו הזמן לומר את דעתך

comments icon-01
1
רק שאלה אחת אם יורשה לי? האם לשיטתך, באופן כללי יש לנו איזושהי זכות אחיזה וקניין בארץ ישראל? כלומר האם ישנם חבלי ארץ שהם שייכים לנו בזכות מוחלטת או שאנחנו פולשים שבאנו מקצוי תבל לכבוש א... המשך קריאה

רק שאלה אחת אם יורשה לי? האם לשיטתך, באופן כללי יש לנו איזושהי זכות אחיזה וקניין בארץ ישראל? כלומר האם ישנם חבלי ארץ שהם שייכים לנו בזכות מוחלטת או שאנחנו פולשים שבאנו מקצוי תבל לכבוש ארץ לא לנו? אשמח להבין באמת מה ההיגיון מאחורי השקפות עולמך? אשמח לתשובתך

עוד 196 מילים ו-1 תגובות
סגירה