המשטרה חוקרת חשוד באיומים על ליאת בן-ארי

פרסום ראשון המשטרה מנהלת חקירה נגד אזרח ישראלי החשוד באיומים, פגיעה בפרטיות והטרדה נגד הפרקליטה ליאת בן-ארי, התובעת הראשית במשפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו ● בעקבות בדיקות DNA, נחקר באזהרה משה אלון בחשד כי הניח מכתב בביתה של בן-ארי ובו איום מפורש על חייה וחיי משפחתה ● המכתב נחשף בזמן ישראל

ליאת בן-ארי מגיעה לבית המשפט המחוזי ב-5 באפריל 2021 (צילום: אורן בן חקון/פול)
אורן בן חקון/פול
ליאת בן-ארי מגיעה לבית המשפט המחוזי ב-5 באפריל 2021

משטרת ישראל מנהלת חקירה נגד אזרח החשוד באיומים, פגיעה בפרטיות והטרדה נגד הפרקליטה ליאת בן-ארי, התובעת הראשית במשפטו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

לפי החשד, משה אלון, הניח מכתב בתיבת הדואר בביתה של בן-ארי באוגוסט אשתקד, הכולל איום מפורש וישיר על חייה וחיי משפחתה.

במכתב, אשר נחשף בזמן ישראל, נאמר: "חלאת המין האנושי ליאת בן-ארי המושחטת, אנחנו למען ביבי, נמרר לך את החיים עד שתתאבדי. לא מפחדים ממך עבריינית. יום יום נסתכל לך בלבן של העיניים ימזדיינת" (הטעויות בעברית במקור, א"ה).

מכתב שהושאר בתיבת הדואר של ליאת בן-ארי
מכתב שהושאר בתיבת הדואר של ליאת בן-ארי

על המכתב היו חתומים לכאורה שני פעילי ליכוד ידועים – אורלי לב, הפעילה בהפגנות נגד בן-ארי; ופעיל הליכוד איציק זרקא. אולם שניהם הכחישו נמרצות בזמן אמת כל קשר לכתיבתו או להפצתו, ונראה כי נפלו קורבן לניסיון הפללה מצד החשוד האמיתי.

אלון סירב להתייחס לפניית זמן ישראל ואמר רק: "אני אדבר עם עורכת הדין שלי ואחזור אליכם". עורכת דינו, עו"ד סוזי ארניה, מסרה לזמן ישראל בתגובה: "מרשי הכחיש את החשד שהופנה כלפיו במסגרת החקירה והעניין נמצא בברור של הרשויות.
טרם התקבלה החלטה בנדון".

יחידת הסייבר של להב 433 המנהלת את החקירה הודיעה לאחרונה לבית המשפט השלום בראשון לציון כי במסגרת החקירה נלקחו "דגימות DNA  לצורך השוואה אל מול מכתב האיומים התפוס", וכן כי "החשוד נחקר תחת אזהרה בגין חשד לביצוע העבירות ומסר את גירסתו".

תיק החקירה נמצא בעיון פרקליטות המדינה מחלקת הסייבר לצורך גיבוש המלצות ולקבלת החלטה בתיק.

זמן ישראל חשף, בכתבת תחקיר נרחבת, את מסכת האיומים, ההטרדות וההפצה של כזבים נגד בן-ארי ומשפחתה – בידי עיתונאים, פעילי ליכוד, עורכי דין וגורמים ברשת.

למרות שלמלאכה זו היו שותפים גורמים המקורבים או מציגים את עצמם מקורבים לראש הממשלה (לרבות בנו, יאיר נתניהו) – נמנע נתניהו מלגנות את מערכת ההתקפות על התובעת.

בחודשים האחרונים מלווה בן-ארי במאבטחים בעקבות האיומים על חייה.

תגובות עכשיו הזמן לומר את דעתך

comments icon-01
1
ליאת בן ארי, סדי בן שטרית, אמיר השכל, ישי הדס, חיים שדמי, אליעד שרגא ועוד רבים רבים רבים וטובים הם אלה שמסתערים באומץ ובגבורה עילאית למען הגנה על ישראל מפני הפיכתה לרודנות. סיפורי גבורה... המשך קריאה

ליאת בן ארי, סדי בן שטרית, אמיר השכל, ישי הדס, חיים שדמי, אליעד שרגא ועוד רבים רבים רבים וטובים הם אלה שמסתערים באומץ ובגבורה עילאית למען הגנה על ישראל מפני הפיכתה לרודנות. סיפורי גבורה ישנם לאורך כל ההיסטוריה, והנה כאן ועכשיו אנו עדים לדמויות שלא נרתעות אל מול ההפחדות והטרור של ביבי והסביבה המקוללת שלו. בעתיד, במידה וישב בכלא, יוכלו כל המקוללים שהגנו עליו לנסות ולהבין את הקללה שאיתה הם צריכים להתמודד

עוד 269 מילים ו-1 תגובות
כל הזמן // יום שלישי, 11 במאי 2021
מה שחשוב ומעניין עכשיו

שתי הרוגות מפגיעות ישירות באשקלון; צה"ל לתושבי העיר: הישארו במרחבים המוגנים

צה"ל ושב"כ חיסלו את ראש מערך הרקטות של הג'יהאד האסלאמי ● 26 פלסטינים נהרגו ברצועה ● למעלה מ-50 ישראלים נפצעו או לקו בהלם ● צה"ל מגייס 5,000 חיילי מילואים ● בגוש השינוי ממשיכים במו"מ הקואליציוני, בינתיים בלי רע"ם ● בעקבות הפרסום בזמן ישראל, משרד הבריאות ביטל את מגבלות התו הירוק בכניסה למלונות של מפונים מאזורי סיכון

עוד 36 עדכונים

בשיא הביקוש לסיוע, הפסיכולוגים החינוכיים תקועים בבירוקרטיה

אחרי הקורונה, האסון בהר מירון וכעת ההסלמה בדרום - הפסיכולוגים החינוכיים עובדים מסביב לשעון ● ואם לא די בכך שיש מחסור חמור בכח אדם, תיקון לחוק הפך את המטפלים למשועבדים לעבודת בירוקרטיה ● "נוצר מצב הזוי שפסיכולוגים מומחים נאלצים לשבת בוועדות במשך ימים שלמים במקום להעניק סיוע לילדים" ● היום פתחו בעיצומים כ-3,200 פסיכולוגים חינוכיים בשירות הציבורי

עוד 997 מילים

התחבורה, הפנים או תיק השיכון, הכי חשוב יהיה שיק התיקון

אם ההסלמה הנוכחית לא תחבל בהקמת קואליציית השינוי, ורצוי לדאוג שכך יהיה, מסתמן שיהיה דוקא הרכב די מבטיח בממשלה הבאה.

מרב מיכאלי, למשל, נחשבת דמות שנויה במחלקת בציבוריות הישראלית המאצ'ואיסטית. אבל כעת זה נראה כמו נחלת העבר, כשהיא מגיעה להישג נאה לכל הדעות, אחרי שפעלה לכל אורך הדרך בעזרת תכונות שחסרות לראשי מפלגות רבים: אומץ ואסרטיביות.

כבוד למיכאלי שהעדיפה את שיק התיקון על פני התעקשות על תיק כזה או אחר, ולא וויתרה על תיק משפיע כמו תיק התחבורה. אם הדיווחים נכונים ומיכאלי תקבל את תיק התחבורה זה אכן תיק חשוב, המקנה הזדמנות לטפל סוף סוף כראוי בכבישים, בתאונות הדרכים ובפקקים האין סופיים, להשפיע על איכות הסביבה ולשפר את הנגישות של הפריפריה למרכז.

מרב מיכאלי שנויה אולי במחלקת בציבוריות הישראלית, אבל זה נחלת העבר לנוכח הישגה הנאה, אחרי שהפעילה לאורך הדרך תכונות שחסרות לראשי מפלגות רבים: אומץ ואסרטיביות

לעבודה ולמרצ ביחד יש 13 מנדטים, לימינה – למעט ח"כ שיקלי – ולתקווה חדשה יש ביחד 12 מנדטים. אין לשמאל במה להתבייש ועליו להדגיש כי הוא אינו הגוש הקטן ביותר בגודלו מבין השלושה. יש לשמאל את כל הלגיטימציה לקבל תיקים משפיעים, שבעזרתם ניתן לעצב מדיניות מחדש ולשרת את סדר היום. שאיפה שבזכותה קיבלו מעל תריסר מנדטים.

חשוב להראות לחברה הישראלית שהשמאל רחוק מלהיעלם ומסרב לקבל את התיוגים השקריים לגביו. תיוגים הנובעים מחוסר הבנה של מהי תפיסת השמאל.

גם מרצ היא מפלגה שנויה במחלוקת, אם לא המפלגה שסופגת את הביקורת ואף את השנאה הרבה ביותר, מחוץ למפלגות הערביות. המפלגה, שרבים מביעים כלפיה כעס על עמדות הומניות בנושא מדיניות חוץ וביטחון, תמיד משאירה חותם בנושאי מדיניות פנים. וזה לא רק יוסי שריד ושולמית אלוני, זה גם חוק הדיור הציבורי החשוב של רן כהן והישגים רבים נוספים בתחומי החינוך, החברה והסביבה שלחלקם אחראי יו"ר המפלגה הנוכחי.

יו"ר מרצ מבקש את תיק החינוך, ויש להעריך את הרצון לקבל תיק שהוא כרוך בהתעסקות רבה בענייני קפסולות ושיבוצים תוך התווית חזון ומדיניות לאורך טווח ארוך שלא תמיד ניתן לקבל עליה קרדיט.

כזכור, בזמן כהונת ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק, לאחר החלטתו של שר החינוך דאז יוסי שריד ז"ל להתפטר בעקבות המשבר הפוליטי עם סגנו משולם נהרי מש"ס, נפגשו איתו ראשי רשויות והביעו בפניו תחינה להישאר בתפקידו. זאת לנוכח פעילותו של שריד בהעברת תקציבים ושינוי המדיניות בפריפריה. מהיכרותי עם ח"כ הורוביץ אני מאמין שיש לו את כל מה שדרוש להיות שר חינוך נפלא לא פחות.

לאחר החלטת שר החינוך דאז יוסי שריד ז"ל להתפטר בעקבות המשבר הפוליטי עם ש"ס, נפגשו איתו ראשי רשויות והפצירו בו להשאר בתפקידו, לנוכח הצלחתו בהעברת תקציבים לפריפריה. גם הורוביץ יכול להצליח כך

אבל אם זה לא יסתייע, התיק השני שהורוביץ שוקל הוא תיק הבריאות, שלגביו אין צורך להרחיב אחרי השנה שעברנו. גם הוא מצריך המון עבודה קשה, ומפתיע שאיש לא דרש אותו מלכתחילה.

שני התיקים האלה, חינוך ובריאות, בנוסף לאוצר ומשפטים, הם תיקים חשובים ביותר. בחינוך חובה להוסיף תקציבים, כח אדם ולצמצם תלמידים בכיתות, להיאבק באלימות ולשקם את המערכת, לאחר כהונה של  שר החינוך שלא ממש  התאים לתפקידו ונאמר זאת בלשון המעטה.

ד"ר יפעת שאשא ביטון הוכיחה את כישוריה בתחום שכיהנה כיו"ר ועדת החינוך של הכנסת, עוד בטרם משבר הקורונה, אין סיבה שלא תצטיין גם בתפקידה החדש.

לח"כ איילת שקד לא הייתי מאפשר, ללא הניסיון והמתינות הנדרשת בנושאים רגישים, לגעת ולחטט בתיקים מהותיים כמו תיק המשפטים או בחינוך ילדינו.  כל תפקיד אחר – אהלן וסהלן.

ובכל התפקידים שיצליחו לקבל בממשלת השינוי עם ששת המנדטים שלהם, מפלגת ימינה לא חייבת לאמץ את השיטות של ש"ס שלאורך שנים התנהלה כמו מכונת כביסה שמופעלת רק על תכנית הסחיטה.

ובכל התפקידים שיצליחו לקבל בממשלת השינוי עם ששת המנדטים שלהם, מפלגת ימינה לא חייבת לאמץ את השיטות של ש"ס שלאורך שנים התנהלה כמו מכונת כביסה שמופעלת רק על תכנית הסחיטה

האם למרות ההסלמה במצב השמיניה הסודית בדרך לשינוי המיוחל? כדי שזה יקרה חשוב לסגור כמה שיותר מהר תפקידים למנסור עבאס ולמשותפת, לפני שהעניינים יסלימו ויתדרדרו ללא תקנה.

אינני מתיימר לחזות את העתיד, אך בכל מקרה יש לשבח את השיח הרגוע שמנהלים 8 ראשי המפלגות במו"מ מאחורי הקלעים. בלי הדלפות, בלי התלהמות ובלי השמצות הדדיות. הלוואי שאלו יתבררו כניצנים של פוליטיקה אחרת, מתוך הבנה שזה הכרחי ככוח נגד לתרבות השינאה שצמחה פה.

אם כל אחד יקבל את מה שהוא מבקש ויתפשר במקומות שהוא יכול, נגיע לא רק לממשלה חדשה, אלא כפי ששלמה ארצי שר – לארץ חדשה.

ציבור עצום מבקש שתתעלו על עצמכם בהתאם לגודל השעה. אנו מעניקים לכם את אמונינו, אז אל תאכזבו בבקשה. העניקו לנו תקווה.

עיתונאי, בעל תואר B.A בממשל ודיפלומטיה ותואר MA במדיניות ציבורית מאוניברסיטת ת"א. עוסק בקידום נושאי סביבה וקיימות וממשל פתוח, שקיפות, ממשל מקוון ושיתוף ציבור. מאמין בהשפעת התקשורת על חיזוק הדמוקרטיה וחקר האמת

פוסטים המתפרסמים בבלוגים של זמן ישראל מייצגים את כותביהם בלבד. הדעות, העובדות וכל תוכן המוצג בפוסט זה הם באחריות הבלוגר/ית וזמן ישראל אינו נושא באחריות להם. במקרה של תלונה, אנא צרו קשר.
עוד 688 מילים

פרשנות חמאס הפתיע את ישראל - וקצר את ההישג

אם עד אתמול האמינו בישראל שחמאס משחק במסגרת ההבנות שאף צד לא רוצה ללכת להסלמה, בא האולטימטום שהציב הארגון לשש בערב וטרף את הקלפים ● מבחינת חמאס, את ההישג שנגזל ממנו בגדה המערבית בביטול הבחירות לפרלמנט הפלסטיני הוא השיג עתה בדרך אחרת ● עכשיו הכדור בידיים של ישראל, ומרחב הפעולה שלה צר למדי

עוד 538 מילים

למקרה שפיספסת

סוכן הכאוס

ממשלה בתוך ממשלה, התלונן נתניהו על ההרכב עם כחולבן שאיתו חתם הסכם קואליציוני ורוטציה.

ובכן, ממשלת השינוי אם תקום, לא תקבל אופוזיציה רגילה בכנסת. היא תקבל אויב מבית. ממשלת צללים של אויבי הדמוקרטיה תתקוף יומיום בנשק בלתי קונוונציונלי את שרי הממשלה וראשיה. על כל החלטה, על כל חוק, על כל דבר.

ממשלה בתוך ממשלה, התלונן נתניהו על ההרכב עם כחולבן שאיתו חתם הסכם קואליציוני ורוטציה. ובכן, ממשלת השינוי אם תקום, לא תקבל אופוזיציה רגילה בכנסת. היא תקבל אויב מבית

ההתקפות יהיו אישיות, בוטות, ללא גבולות וללא קוים אדומים. נתניהו, סוכן הכאוס, עובד על עיצוב תודעת הכאוס. מה שחווינו בימים האחרונים, בזמן שילדיהם של הח"כים מימינה קיבלו תזכורת פיזית מתומכי נתניהו, וברשתות פורסמו מודעות אבל על "מותו" של נפתלי בנט, זהו רק קצה קצהו של הר געש של טינופות, שקרים ודברי בלע שיזרום על ממשלת השינוי.

זו תהיה מלחמה ללא חוקים, ללא תנאים, בלי אמנת זנבה ובלי הקוד האתי של שום גורם ישראלי שפוי.

ממשלת הצללים תנהג בישראל כאילו היא השלטון ולא תתן לשום החלטה של הממשלה החוקית להתבצע או לעבור לשלב הקיום.

מתנגדי השינוי טעונים באנרגיות שבהן מזין אותם נתניהו, וסריסיו לא יתנו לדמוקרטיה לתפקד. זה לא יקרה באמצעות עתירות לבג"ץ. אל תחלמו על מכתבים מנומסים ליועמ"ש וליו"ר הכנסת. זו הולכת להיות מלחמה מבית בין מי שאיבדו את השלטון ולא מכירים בכך לבין מי שקיבלו את השלטון באופן חוקי.

נשיא המדינה, זה כבר ברור, לא יתערב. מחשב את ימיו לאחור, הוא יתפלל להקמת ממשלה אך.לא ידרוש מהאופוזיציה לתפקד כאופוזיציה דמוקרטית. ריבלין ימשיך לפחד.

בג"ץ 11:0 ימשיך ללכת לאורך הקירות, ממלמל לעצמו שהמבצר לא נפל ומנסה להסיט מבט מהכאוס שייצרו נתניהו, אמסלם, אוחנה, רגב וזוהר. הללו, חסרי תפקידים ביצועיים, יתגייסו למלחמה המלוכלכת ביותר שידעה ישראל מעודה.
בגצ המורתע מסוף ימי ממשלת נתניהו, לא ייסתכן בעמידה על עקרונות וערכי הדמוקרטיה.

נתניהו והפודיום יופיעו כל ערב במוקד עימות אחר, כשהנאומים יקצינו ויבעירו את המתיחות הגואה ממילא. נתניהו יאשים את "חולשת הממשלה". כל רקטה מעזה תזכה ממנו לנחירת בוז ואיש לא יזכור שהוא עצמו שילם פרוטקשן לחמאס במשך שנים.

נתניהו והפודיום יופיעו כל ערב במוקד עימות אחר, כשהנאומים יבעירו את המתיחות הגואה ממילא. נתניהו יאשים את "חולשת הממשלה". כל רקטה מעזה תזכה ממנו לנחירת בוז ואיש לא יזכור ששילם פרוטקשן לחמאס

ברקע של מלחמת ממשלת הצללים האלימה יתנהל משפט השוחד. אבל איש כבר לא יקשיב לעדויות אילן ישועה ועוד 333 העדים. האש החברתית תשרוף כל הבנה בין חרדים לחילונים, בין ערבים ליהודים, בין מזרחים לאשכנזים.

שופרי הטוויטר של נתניהו, ברדיו וברשתות ישתמשו בביטויים הקשים ביותר שהם יוכלו לגייס מעולמות ותקופות שהס מלהזכיר. שופטים יפחדו לצאת מהבית, שרי הממשלה ייעטפו בשמירת שב"כ, שדרני רדיו וטלוויזיה יותקפו ברחוב בכל דיווח.

חייה של ישראל יהפכו לגיהינום. ידחקו את ראשי ממשלת השינוי לכיוון פוליטי הרצוי לנאשם – צירופו לממשלה כדי להרגיע את הרוחות.

אלו שיכנעו ראשונים, ימצאו עצמם נבעטים ראשונים לפח האשפה של ההיסטוריה הפוליטית הישראלית.

נתניהו יקים בעצמו ממשלה בתוך ממשלה ויחזור להשתלט על השינוי שהיה תקוותם של רבים רבים.

איתי לנדסברג נבו הוא אזרח המודאג מעומק השחיתות השלטונית, חושש לגורל הדמוקרטיה ומזועזע מהגזענות והאלימות בחברה הישראלית. לשעבר עורך "מבט שני" ומנהל מחלקת תעודה בערוץ הראשון (2002-2017). בן קיבוץ תל יוסף וממקימי הפורום למען אנשי המילואים ( 1995-2017) . כיום במאי, עורך תוכן ומפיק עצמאי.

פוסטים המתפרסמים בבלוגים של זמן ישראל מייצגים את כותביהם בלבד. הדעות, העובדות וכל תוכן המוצג בפוסט זה הם באחריות הבלוגר/ית וזמן ישראל אינו נושא באחריות להם. במקרה של תלונה, אנא צרו קשר.

תגובות עכשיו הזמן לומר את דעתך

comments icon-01
1
יותר ויותר אנשי תקשורת מבטאים את החרדה שהשתלטה על המדינה המחסור בקשרים חברתיים במשך שנה, זה לבד יכול לגרום לחרדות המצב הפוליטי על אחת כמה וכמה ממליץ לכוווולם לבדוק בוויקי : גורמי חרדה, ... המשך קריאה

יותר ויותר אנשי תקשורת מבטאים את החרדה שהשתלטה על המדינה
המחסור בקשרים חברתיים במשך שנה, זה לבד יכול לגרום לחרדות
המצב הפוליטי על אחת כמה וכמה
ממליץ לכוווולם לבדוק בוויקי : גורמי חרדה, סימפטומים, וטיפול
לעצלנים: הטיפול הוא ניתוק מהגורם האובססיבי שהשתלט לכם על המוח. ניתוק מוחלט מגורם החרדה, הרבה ספורט ויציאה לטבע/פארק
צאו מהטלוויזיה! אתם מזיקים לבריאות של עצמכם, ואתם לא משפיעים בגרוש על מה שקורה!

עוד 457 מילים ו-1 תגובות
עודכן לפני שעתיים
זירת הבלוגים
הזמן שלך לומר את דעתך
הצטרפות

תגובות אחרונות

בשל התו הירוק, בתי מלון מסרבים לקלוט תושבים שבורחים מעוטף עזה

פרסום ראשון תושבת נירים התקשרה הבוקר לבתי מלון בדרום לבקש בדחיפות מקום לבתה ונכדיה שמתגוררים באשקלון, סמוך למקום הפגיעה הישירה של הרקטה מעזה ● אבל במלונות אמרו שהילדים יוכלו להיכנס רק אחרי שיעברו בדיקת קורונה שלילית - כלומר, מחר או מחרתיים ● מלון "אירוס המדבר": "אנחנו מחוייבים לתו הירוק" ● בעקבות פניית זמן ישראל, בישרוטל הסכימו לארח את המשפחה

בתי המלון מסרבים לקלוט תושבים מאשקלון ועוטף עזה שמבקשים לברוח ממטחי הרקטות שנורים מרצועת עזה, בשל הוראות התו הירוק, שאוסרות עליהם לארח ילדים שלא עברו בדיקת קורונה חיובית. כך נודע לזמן ישראל.

אירית חפץ, תושבת קיבוץ נירים שבעוטף עזה, התקשרה הבוקר למלון "קדמא" של קבוצת ישרוטל בשדה בוקר ולמלון "אירוס המדבר" בירוחם, וביקשה מהם לארח את ביתה, החתן שלה וילדיהם, המתגוררים באשקלון סמוך מאוד למקום שבו נפגע הלילה בניין מפגיעה ישירה של ירי חמאס מעזה וגרמה לפציעתם של שישה בני אדם.

אירית חפץ, תושבת נירים (צילום: באדיבות המרואיינת)
אירית חפץ, תושבת נירים (צילום: באדיבות המרואיינת)

המשפחה – אירית ובן זוגה נמרוד, שני ילדיהם ונכדיהם – מתגוררת כולה באזור מזה שנים ארוכות. "אני מאוד לחוצה, זה קשה", אומרת חפץ, "אני לא זזה לשום מקום, אבל אחרי הפגיעה הלילה הבת שלי והמשפחה שלה הרגישו שהם לא יכולים להישאר שם יותר אפילו רגע אחד. כרגע הם נעים ונדים, ואני מחפשת להם מלון דחוף".

להפתעתה, ענו לה בבתי המלון שהם אינם מקבלים את בני המשפחה, מאחר והילדים אינם מחוסנים, ולכן, לפי התו הירוק, יוכלו להתארח במלון רק אם וכאשר יציגו בדיקת קורונה חיובית.

"זה אומר שהם צריכים היום להיבדק, ומחר או מחרתיים לקבל תשובה", אומרת חפץ, "ב'אירוס המדבר' ענו לנו בחוצפה ובזלזול. אמרו שזה ההוראות שיש ומה אני רוצה מהם. בישרוטל אמרו משהו כמו 'יחזרו אליך, אבל זה לא יעזור'.

"אני לא מבינה את הזלזול הזה. קורונה זה חשוב, אבל זה לא שיש כרגע התפרצות קורונה עזה באשקלון ושהנכדים שלי מסכנים את כל האורחים במלון. וזה מאוד לא בריא גם להישאר כאן".

נמרוד חפץ, תושב נירים, ונכדיו תושבי אשקלון (צילום: אירית חפץ)
נמרוד חפץ, תושב נירים, ונכדיו תושבי אשקלון (צילום: אירית חפץ)

בעקבות פניית זמן ישראל, מספרת חפץ, חזרו אליה מישרוטל והבטיחו למצוא פתרון. זמן קצר לאחר מכן הודיעו לה כי פינו להם חדר במלון.

ממלון "אירוס המדבר" נמסר בתגובה: "אנחנו מחוייבים לפי התו הירוק".

עד כה לא התקבלה תגובת משרד הבריאות לידיעה ולשאלה, האם בתי המלון והצימרים יכולים להגמיש את הוראות התו הירוק במקרים דומים עקב המצב.

עוד 282 מילים

לכל מחלף יש שם

המחלף הדרומי ביותר של כביש 6 נחנך לפני כשלושה חודשים תחת השם "מחלף מיתר", על שם המועצה המקומית הסמוכה אליו ● אולם במיתר חיים כ-10,000 תושבים בעוד שבשלוש המועצות הבדואיות הסמוכות למחלף חיים כ-65 אלף בדואים ● ראשי המועצות פנו לממשלה בדרישה לשנות את שם המחלף ● אלא שוועדת השמות הממשלתית לא פעילה - וגם זה יצטרך לחכות לממשלה הבאה

עוד 656 מילים ו-1 תגובות

יום ירושלים העיר שחוברה לה יחדיו - בדם הנופלים

מדינת ישראל מציינת היום את יום ירושלים, המועד שבו כבשו הצנחנים את העיר העתיקה במהלך מלחמת ששת הימים ● ברחבי העיר פזורות אנדרטאות צנועות שמזכירות את אלו שנפלו למען העיר

עוד 1,081 מילים

יום ירושלים אומרים שלום לשכנים בבלפור

לרגל יום ירושלים, מסכמים חברי מועצת העיר את 15 שנות משפחת נתניהו ברחוב בלפור ● איך השפיעו על שכונת רחביה, עד כמה שב"כ אחראי למצב הקיצוני שנוצר שם, והאם מעון ראש הממשלה בכלל צריך לעבור למקום אחר ● יובב צור: "קרו שם דברים שהם הרבה מעבר למענה לצרכים הביטחוניים" ●  יהודה פרודיגר: "זה לא אמור להיות הארמון הפרטי שלהם על חשבון הסביבה"

עוד 2,268 מילים

רקטות נורו מהרצועה לירושלים ולעוטף; חיל האוויר תקף בעזה

נתניהו: ארגוני הטרור בעזה חצו קו אדום; העימות הנוכחי יכול להימשך זמן מה ● חמאס נטל אחריות על ירי המטח לירושלים ● בוטלו הלימודים בדרום ובחלק מהיישובים במרכז ● בניגוד לעמדת המשטרה, נתניהו הנחה לשנות את תוואי מצעד הדגלים ● דיווח: לפיד ובנט תכננו להודיע הערב לנשיא שהצליחו להקים ממשלה ● רע"ם הקפיאה את המגעים הקואליציוניים עד להשגת רגיעה

עוד 83 עדכונים

זה עכשיו או לעולם לא

ממשלת לפיד-בנט לא תושבע השבוע, למרות כל המאמצים ● יש עדיין מחלוקות רבות ופינות שצריך לסגור, ועדיין לא ברור אם לממשלה הזו יש בכלל רוב ● בליכוד מוכנים להישבע שברגע האמת, רע"ם תצביע נגד ממשלת בנט ● בעבודה עדיין לא הגיעו להסכמה על התיקים ● אבל היתרון של הגוש הוא האמון בין הצדדים והמנהיגות של לפיד, שמנהל את המו"מ בחוכמה ונדיבות מתוך מרתף ביתו ● פרשנות

תגובות עכשיו הזמן לומר את דעתך

comments icon-01
1
עוד 674 מילים ו-1 תגובות

התנגדות העיקשת שלא לתת לשקד לחזור למשרד המשפטים איננה נובעת מהאידאולוגיה שמרנית שלה - אלא מעוצמת הנזק הכלכלי והבריאותי שפעילותה גרמה לכלל הציבור ● כך, למשל, פעלה לדחיית יישום רפורמת סימון מוצרי המזון - רפורמה שלפי הערכת משרד הבריאות, הייתה צפויה למנוע את מותם של כ-2,200 אזרחים ולחסוך למערכת הבריאות כ-600 מיליון שקל בשנה ● פרשנות

עוד 620 מילים ו-1 תגובות

 הריבון האמיתי במזרח ירושלים הוא משטרת ישראל

יחסן של הרשויות לתושבי מזרח ירושלים משקף את ההדחקה וחוסר הרצון לקבל החלטות אסטרטגיות בשאלות הנוגעות לגבולותיה וגבולות אחריותה של המדינה על אוכלוסיות שונות ● בהיעדר קבלת החלטות בדרג המדיני, נותר הדרג הביצועי בשטח ללא כל הכוונה ● פרשנות

עוד 558 מילים

פצצת האסבסט ממשיכה לתקתק

תחקיר זמן ישראל האסבסט, שעלול לגרום לסרטן נדיר ולמוות גם שנים ארוכות אחרי החשיפה אליו, מוסיף לבצבץ ברחבי נהריה ● הליך הסרתו פשוט, אבל הרשויות מתקשות להתמודד עם המחדל ומגלגלות את האחריות מאחת לשנייה ● לצדי כביש 89 שיירי האסבסט ממשיכים לעוף ברוח ● ויש גם תזוזה חיובית: אחרי שההורים איימו בשביתה, פונה החומר המסוכן מהשביל שמוביל מאות תלמידים לבית הספר

עוד 2,852 מילים

מסתמן שסער יתמנה לשר המשפטים; שקד תסתפק בתיק אחר, ייתכן הפנים או הבט"פ

דיווחים: התקדמות ניכרת חלה במגעים בין בנט למנסור עבאס ● ליברמן: ייתכן שעוד השבוע נוכל להקים ממשלה ● שלמה קרעי: נתניהו מעולם לא התכוון להקים ממשלה תוך שיתוף פעולה עם רע"ם ● נתניהו שיתף דיווח, שבו נטען שבנט ולפיד ימנו את שי ניצן ליועץ המשפטי לממשלה; לפיד: "ביבי כרגיל משקר במצח נחושה" ● הממשלה אישרה את הרפורמה באגף השיקום במשרד הביטחון

עוד 52 עדכונים
סגירה
בחזרה לכתבה