מיכאלי: טסתי לארה"ב כדי להביא ילד בהליך פונדקאות

בנט: תלמידי העל־יסודי ילמדו מ־1 בספטמבר; יסודי וגנים – נחליט מחר ● השר שי: השבוע נוריד את גיל המתחסנים במנה השלישית ל־30 ומעלה ● עבאס: רע"ם לעולם לא תיפגע בביטחון המדינה ● בן גביר אושפז בביה"ח לאחר שחלה בקורונה ● יונתן קפיטולניק זכה באליפות העולם עד גיל 20 בקפיצה לגובה; לפיד: "כבוד" ● אש: שוקלים להגביל התקהלויות משפחתיות בראש השנה

הקומיקאי ליאור שליין, שרת התחבורה מרב מיכאלי ובנם אורי, 21 באוגוסט 2021 (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של מרב מיכאלי)
מתוך עמוד הפייסבוק של מרב מיכאלי
הקומיקאי ליאור שליין, שרת התחבורה מרב מיכאלי ובנם אורי, 21 באוגוסט 2021

הנסיעה לחו"ל של השרה מיכאלי: השר לשיתוף פעולה אזורי עיסאווי פריג' התייחס היום באירוע שבתרבות בפתח תקווה לכך ששרת התחבורה מירב מיכאלי בחרה לטוס לארצות הברית – בניגוד לבקשת ראש הממשלה נפתלי בנט: "כנראה שישנם דברים שאנו לא יודעים לגבי אופי הנסיעה".

עוד אמר: "השרה מרב מיכאלי, אני מכיר אותה אישית ולא מכיר אותה מהיום, המון שנים. היא שרה אחראית ויודעת מה לעשות. היא נסעה ואני לא חושב שאנחנו צריכים לתת לזה משקל. מיכאלי לא עשתה לנו שום נזק תדמיתי בכך שהחליטה לטוס".

מרב מיכאלי ונפתלי בנט משוחחים במליאה, 2.6.2021 (צילום: דוברות הכנסת - נועם מושקוביץ)
מרב מיכאלי ונפתלי בנט משוחחים במליאה, 2.6.2021 (צילום: דוברות הכנסת – נועם מושקוביץ)

השרה להגנת הסביבה תמר זנדברג התחסנה היום במנה השלישית נגד קורונה וקראה לבני ה־40 ומעלה להגיע לקופות החולים.

חברת הכנסת אמילי מואטי אמרה היום באירוע שבתרבות בכפר יונה: "נגמרו הימים בהם כל מפגש בין ראשי מדינות הוא היסטורי". הנסיעה של ראש הממשלה נפתלי בנט לפגישה עם הנשיא ביידן מסמלת חזרה לימים בהם הברית בין ארה"ב לישראל התקיימה ללא קשר למרכיבי הממשל. שנות נתניהו יצרו קרע בין המפלגה הדמוקרטית לישראל".

חבר הכנסת ולדימיר בליאק על ההחלטה להחיל את התו הירוק על ילדים בגילאי 3–12: "החלטה בעייתית וספק אם סבירה. לא יודע אם יש לה תקדים בעולם". עוד אמר כי לדעתו יש להחריג את הבריכות הפתוחות ממגבלות התו הירוק.

חבר הכנסת מוסי רז: "טוב תעשה הממשלה אם תדחה את הבקשה השערורייתית להוסיף 1.3 מיליארד שקלים לפנסיה התקציבית של אנשי הקבע. יש דברים טובים יותר לעשות בכסף".

סגירה