נאט"ו: 40 אלף חיילים רוסים נהרגו, נפצעו או נשבו עד כה במלחמה באוקראינה

דיווח: ישראל סירבה למכור לאוקראינה את תוכנת "פגסוס" כדי לא להכעיס את רוסיה ● הקרמלין: בנט ופוטין שוחחו על המלחמה באוקראינה ● יועצו הכלכלי של פוטין עזב את רוסיה במחאה על הפלישה לאוקראינה ● בנט: מגיע צל"ש לשני האזרחים שנטרלו אתמול מחבל, נגיע לכל מי שסייע לו ● דיווח: זלנסקי ביקש מארה"ב לא להטיל סנקציות על אברמוביץ' כי הוא מסייע בתיווך עם פוטין

שיירת פינוי אוקראינית באירפין, ליד טנק רוסי שהושמד, 9 במרץ 2022 (צילום: AP Photo/Vadim Ghirda)
AP Photo/Vadim Ghirda
שיירת פינוי אוקראינית באירפין, ליד טנק רוסי שהושמד, 9 במרץ 2022

דובר הקרמלין פסקוב התראיין ל-CNN ובין השאר אמר כי כי רוסיה תשתמש בנשק גרעיני רק אם קיומה יהיה בסכנה.

נשיא אוקראינה זלנסקי מספר בנאומו היומי על שיחתו עם האפיפיור ומנהיגים אירופאים נוספים, ופונה שוב לטייסי רוסיה שמבצעים פשע מלחמה בהפצצת אוכלוסיה אזרחית. זלנסקי סיפר על מטוסים שהופלו.

We will work, we will fight in any way we can. Till the end. Bravely and openly. At all these sites. With full energy. For the result. With all our strength. And we will not get tired. Let's rest when we win.

Posted by Володимир Зеленський on Tuesday, March 22, 2022

זלנסקי אמר כי "שיחות המשא ומתן קשות – אך אנו מתקדמים צעד אחר צעד – אנחנו ממשיכים לעבוד בדרגים שונים כדי לוודא שרוסיה תעצור את המלחמה הנוראית הזו. אנחנו ממשיכים במשא ומתן הקשה שלנו. זה מאתגר".

גנץ נותן רוח גבית לטרור בעיני בצלאל סמוטריץ'.

ג'ומעה זבארגה, יו"ר ועדת ההיגוי העליונה לציבור הבדואי בנגב בגל"צ: "מאמין שאף אחד לא עזר למחבל, הוא לא מייצג אף אחד – זה מקרה יחיד, אנחנו אנשים שרוצים לחיות. רואים את זה כמקרה מצער מאוד ונקווה שלא יישנה".

ולדימיר בליאק עם חבריו לכנסת באנדרטת הנעליים בבודפשט. אולי בפעם הבאה לספר לסילמן שזו תמונה בלי חיוכים.

במשלחת, שיצאה על רקע העימות באירופה מטעם הכנסת והסוכנות היהודית, משתתפים, מלבד המצולמים עידית סילמן, יבגני סובה, ולדימיר בליאק, וחיים ביטון, גם חברי הכנסת מירי רגב ויצחק פינדרוס, ויו"ר ההסתדרות הציונית העולמית ויו"ר בפועל של הסוכנות היהודית יעקב חגואל, ומזכ"ל הסוכנות היהודית ג'וש שוורץ. המשלחת אמורה לבקר היום בגבול האוקראיני.

סגירה