הרשימה המשותפת התפרקה: בל"ד תתמודד לכנסת בנפרד מחד"ש ותע"ל

40 רשימות הגישו לוועדת הבחירות את מועמדותן ● יש עתיד הסירה מאתר המפלגה ברוסית את הטענה שהליכוד הפכה למפלגה ספרדית ● אחרי שנדחק למקום ה-64 ברשימת הליכוד הודיע איוב קרא על פרישתו מהחיים הפוליטיים ● ניר אורבך, שלא מתמודד בבחירות, הודיע על פרישה גם כן ● נשיא צ'ילה סירב לקבל את כתב האמנה של שגריר ישראל בשל מותו של קטין פלסטיני מאש צה"ל

 • נציגי יהדות התורה מציגים את רשימתם בפני חברי ועדת הבחירות המרכזית, 15 בספטמבר 2022 (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)
  יונתן זינדל, פלאש 90
 • יושב ראש רע"ם מנסור עבאס מגיע לאולם בו מכונסת ועדת הבחירות המרכזית, 15 בספטמבר 2022 (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)
  יונתן זינדל, פלאש 90
 • אורנה ברביבאי, קארין אלהרר וולדימיר בליאק עם האישור של ועדת הבחירות המרכזית על כך שיש עתיד הגישה את מועמדותה לכנסת, 15 בספטמבר 2022 (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)
  יונתן זינדל, פלאש 90
 • סטלה ויינשטיין באולם ועדת הבחירות המרכזית, 15 בספטמבר 2022 (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)
  יונתן זינדל, פלאש 90
 • אביר קארה באולם ועדת הבחירות המרכזית, 15 בספטמבר 2022 (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)
  יונתן זינדל, פלאש 90
 • נעמה לזימי וגלעד קריב משוחחים עם חברי ועדת הבחירות המרכזית, 15 בספטמבר 2022 (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)
  יונתן זינדל, פלאש 90
 • הדר מוכתר נושאת דברים לאחר שמפלגת צעירים בוערים הגישה את רשימתה לוועדת הבחירות המרכזית, 15 בספטמבר 2022 (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)
  יונתן זינדל, פלאש 90

בגל"צ מדווחים על חילופי אש בין חמושים פלסטיניים לכוחות צה"ל שפשטו על בתי המחבלים שחוסלו אתמול לפנות בוקר בתקרית בה נפל רס"ן בר פלח סמוך לג'נין. פלסטיני אחד נהרג וכמה נפצעו.

טראמפ הציע למלך ירדן עבדאללה את השליטה על שטחי יהודה ושומרון – על פי דיווח בוושינגטון פוסט בספר שייצא בשבוע הבא תחת השם "המפלג: טראמפ בבית הלבן 2017-2021" מאת כתבי הניו יורקר והניו יורק טיימס מתואר כי האירוע התרחש ב-2018 וכי ועבדאללה אמר למכר שלו כי "כמעט חטפתי התקף לב".

בישראל היום מדווחים כי מנכ"לית ימינה לשעבר, סטלה ויינשטיין, צפויה להגיש היום לוועדת הבחירות המרכזית רשימה שתהווה אלטרנטיבה לציבור במגזר הרוסי, ולקחת קולות מישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן. ויינשטיין קיבלה מפלגה קיימת ברשם המפלגות שהיתה שייכת לעו"ד שלמה (מומו) דרעי, אחיו של יו"ר ש"ס אריה דרעי.

ליברמן: ביבי ודרעי בלחץ.

שגריר ארה"ב בישראל בראיון לרשת ב': "אנחנו רוצים שהרשות הפלסטינית תעשה יותר כדי למנוע אלימות, ושישראל תימנע מהרג חפים מפשע. הבענו את רצוננו שהתשלומים למשפחות מחבלים ייפסקו".

רם בן ברק ברשת ב': "ישראל נערכת לשנות את המצב – לא יכול להגיד אם במצבע או פעולות אחרות – אבל צריך להכביד במקומות מסויימים".

סגירה