תועמלן הכזב סיים את ההסתה היומית במילה "תתביישו"

הרב ליאו די ועו"ד מיכאל ספרד בתל אביב, 5 באוקטובר 2023 (צילום: צילום מסך, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים)
צילום מסך, שימוש לפי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים
הרב ליאו די ועו"ד מיכאל ספרד בתל אביב, 5 באוקטובר 2023

1

תועמלן הכזב הסביר לנו שהרב ליאו די נדחף רק מפני שעמד עם טלית ואחז בארבעת המינים. תועמלן הכזב סיים את ההסתה היומית במילה "תתביישו".

2

נניח שהוא סבר שאכן הייתה דחיפה מכוונת של הרב די על סמך הסרטון הקטוע (הסרטון קטוע בכוונה תחילה, כדי להסתיר מאיתנו את העובדה שמיכאל ספרד לא תקף את ליאו די אלא ניסה להיחלץ בגמלוניות מהמקום בעקבות היצמדותו של ליאו די אליו).

הסרטון קטוע בכוונה תחילה, כדי להסתיר מאיתנו את העובדה שמיכאל ספרד לא תקף את ליאו די אלא ניסה להיחלץ בגמלוניות מהמקום בעקבות היצמדותו של ליאו די אליו

גם במקרה כזה – מהיכן מסקנת הכזב שמדובר בדחיפה רק מפני שהרב עמד עם טלית ואחז בארבעת המינים?

3

ומדוע המילה "תתביישו" ולא "תתבייש"?

מי הוא הקולקטיב שאמור להתבייש בעטיה של תקיפה בדיונית שלא הייתה ולא נבראה מצדו של אדם אחד?

4

האם הקולקטיב שאמור להתבייש בשל תקיפה שלא הייתה מצד אדם אחד, כולל את כל מי שמוחים נגד הפרדה מגדרית במרחב הציבורי שמשמעותה היא לעולם הדרת נשים?

האם הקולקטיב שאמור להתבייש בשל תקיפה שלא הייתה מצד אדם אחד, כולל את כל מי שמוחים נגד עמותת "ראש גזעני" המכונה בטעות "ראש יהודי"?

האם הקולקטיב שאמור להתבייש בשל תקיפה שלא הייתה מצד אדם אחד, כולל את כל מי שמוחים נגד עמותת "ראש גזעני" המכונה בטעות "ראש יהודי"?

האם הקולקטיב שאמור להתבייש בשל תקיפה שלא הייתה מצד אדם אחד, כולל את כל המפגינים נגד ההפיכה המשטרית הבזויה?

האם הקולקטיב שאמור להתבייש בשל תקיפה שלא הייתה מצד אדם אחד, כולל את כל האזרחים הישראלים שמתנגדים לעליונות יהודית, לדיקטטורה גזענית, למשטר אפרטהייד, לחיסול הפרדת הרשויות ולריסוק העצמאות השיפוטית?

האם הקולקטיב שאמור להתבייש בשל תקיפה שלא הייתה מצד אדם אחד, כולל את מיליוני האזרחים היהודים והערבים, החילונים ודתיים, הנשים והגברים, המזרחים והאשכנזים, ילידי הארץ והמהגרים – שמתנגדים לממשלת הבלהות בראשות הנאשם המשסה וכנופיית האפרטהייד שלו?

האם הקולקטיב שאמור להתבייש בשל תקיפה שלא הייתה מצד אדם אחד, הוא פשוט מין "שמאל" עמום, בדיוני ודמוני?

5

התשובה היא כן. אצל נתניהו תמיד יש מין "שמאל" דמיוני שהוא גם "שמאל" דמוני.

6

החליפו את המילה "שמאל" או "שמאלנים" במילה "יהודים" ותבינו בפשטות שההסתה הכוזבת מטעם הדיקטטור-וואנאבי זהה לחלוטין להסתה האנטישמית מטעמן של דמויות בזויות מהעבר ומההווה – דמויות שחלקן אף מוגדרות בפי נתניהו כידידיו.

החליפו את המילה "שמאל" או "שמאלנים" במילה "יהודים" ותבינו בפשטות שההסתה הכוזבת מטעם הדיקטטור-וואנאבי זהה לחלוטין להסתה האנטישמית מטעמן של דמויות בזויות מהעבר ומההווה

7

ובכן, מיסטר אי-כשירות זולל שרצים שכמוך, ההסתה השיטתית עובדת עד שלב מסוים.

עד השלב שבו מתברר שמיליוני אזרחים יהודים וערבים, חילונים ודתיים, גברים ונשים, מזרחים ואשכנזים, ילידי הארץ ומהגרים – לא יסכימו לעולם לחיות תחת דיקטטורה. הם גם לא יסכימו להמשיך במשטר אפרטהייד נורא כלפי הפלסטינים.

מיליוני ישראלים גם לא יסכימו לחיות במדינה שדנה אותם לעתיד ללא סיכוי לקנות דירה במחיר סביר, ללא חינוך סביר, ללא רפואה ציבורית סבירה, ללא רווחה מינימלית, ללא קשר בין המשכורות להוצאות וללא שום אופק כלכלי להם ולילדיהם.

הם אפילו, שומו שמיים, לא יסכימו עוד להפקרת האזרחים הערבים לחסדי ארגוני הפשע.

והם לעולם לא יסכימו להפיכה המשטרית שמחולל הנאשם המשסה כדי להימלט מהכלא.

8

תתביישו, כותב הנאשם המשסה.

מובן שנתניהו כלל אינו מבין מה טומן בחובו המונח "בושה". לו היה מבין מהי בושה, היה פורש לפני שנים רבות כשהוא אבל וחפוי ראש לאחר שהמיט עלינו קטסטרופה עמוקה אך בטרם המיט עלינו את הקטסטרופה הנוכחית והעצומה עוד יותר – קטסטרופה שעלולה להיות בלתי הפיכה.

עורך דין דניאל חקלאי הוא בעל משרד עריכת דין שמתמחה בייצוג בתחומי המשפט הפלילי, עבירות הצווארון הלבן, ועדות החקירה, הדין המשמעתי ולשון הרע. בן 46. נשוי ואב לשני בנים. פרסם מאמרים וכן סיפורים קצרים בכתבי עת דיגיטליים. אוהב מאד ספרות, קולנוע ומוזיקה. מוטרד מאד מהסכנות העצומות למשטר הדמוקרטי ולזכויות האדם והאזרח. מנסה לחשוב כיצד למקם את המשפט החוקתי ואת המשפט הפלילי בהקשרים סוציולוגיים, תרבותיים, פוליטיים, היסטוריים ופסיכולוגיים.

פוסטים המתפרסמים בבלוגים של זמן ישראל מייצגים את כותביהם בלבד. הדעות, העובדות וכל תוכן המוצג בפוסט זה הם באחריות הבלוגר/ית וזמן ישראל אינו נושא באחריות להם. במקרה של תלונה, אנא צרו קשר.
עוד 513 מילים
סגירה