לך בבקשה, פשוט לך

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה עולים למטוס בדרך לארה"ב, 18 בספטמבר 2023 (צילום: אבי אוחיון/לע"מ)
אבי אוחיון/לע"מ
ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה עולים למטוס בדרך לארה"ב, 18 בספטמבר 2023

לך, פשוט לך. עזוב אותנו. קח את שרה, את הילדים, את המתנות, את הבית ואת הבריכה. קח את המטוס ופשוט תיעלם מחיינו. קח את התיק שלך, את כל הארגזים, העדויות, המסמכים והחקירות.

קח את כולם והעלה אותם למטוס יחד עם צי המזוודות שתארוז לעצמך. קח את התנ"ך שפוטין נתן לך ונעלם בנסיבות מסתוריות, קח את המתנות שקיבלת ועד היום לא נמצאו, קח איתך את מכונית ראש הממשלה, מכונית אשת ראש הממשלה, מכונית ילדי ראש הממשלה ואת המים שבבריכה. נארוז לך אותם במכלים, אחד אחד.

קח את כולם והעלה אותם למטוס יחד עם צי המזוודות שתארוז. קח את התנ"ך שפוטין נתן ונעלם בנסיבות מסתוריות, את המתנות שלא נמצאו, את מכונית רה"מ, את מכונית אשת רה"מ וילדי רה"מ

קח איתך את המאפרים, את מדביקי השיער והגלונים של הצבע הסגול, את גדודי עושי הפאנים, את משלוחי הגלידה בטעם פיסטוק, את ארגזי הנרות הריחנים ואת משלוחי החמגשיות במאות אלפי שקלים שהזמנת. קח הכל, רק לך.

קח איתך את ארגזי המזון של הכלבה קאיה שחייבת אותנו עליהם, את תועפות הבגדים היקרים שרכשת לעצמך ולשרה בתקציב הביגוד שנופח ונופח ונופח. קח את גדודי העוזרים. 2-3-4 עוזרים לכל אחד מכם, ככל שתרצו, קח את הטופז לוקים, הינון מגלים, הגלית דיסטל והמאי גולנים ששלפת מהסחי והכנסת לתוך הסלון של כל ישראלי.

קח איתך ארגזים של סיגרים – ארגז על כל שנה בה ישבת בראשות הממשלה והרסת כל חלקה טובה במדינה הזאת. קח איתך מכלים של שמפניה ורודה, שלושה מכלים על כל כתב אישום ועוד שלושה על כל כתב אישום שחמקת ממנו.

קח איתך כיבודים וקפסולות קפה עליהם פורסם שהוצאת 263 אלף שקלים בשלושת החודשים הראשונים לכהונתך. קח ארגז קפסולות לכל אסון שקרה בזמן כהונתך. ארגז לאסון במירון, ארגז לשריפה בכרמל, ארגז לשומר חומות, ארגז לבראון-חברון, ארגז לחיסול מבחוח ולניסיון חיסול הכושל של חאלד משעל וארגז אחד מפואר במיוחד לאסון שמחת תורה הטרי מכולם.

קח איתך את המאפרים, את מדביקי השיער והגלונים של הצבע הסגול, את גדודי עושי הפאנים, את משלוחי הגלידה בטעם פיסטוק, ארגזי הנרות הריחנים ומשלוחי החמגשיות במאות אלפי שקלים שהזמנת. קח הכל, רק לך

כולם אגב אסונות שאתה לא קשור אליהם. אתה יודע מה? לאסון האחרון, הכל כך קולוסלי ומפואר, קח שני ארגזים, ששרה תהיה מרוצה. כל אחד מהם ארוז בנפרד, כמו ששרה אוהבת. סליחה, הגברת נתניהו. קח גם אותה למטוס כמובן. נדאג שהקברניט יברך אותה באופן אישי ושגדודי הדיילים על חשבוננו יפרשו לרגליה שטיח אדום זרוע ברקפות ריחניות.

קח הכל כולל הכל, במכלים, בקונטיינרים, באריזות פצפצים, במשאיות הובלות, כמו שאתה ושרה, סליחה, הגברת, כל כך אוהבים. הרי זה מה שהיה חשוב לך תמיד. הכסף, התנאים, הכיבודים, הנופשים המפנקים ובמיוחד העיקרון הקשיח ממנו לא זזת מילימטר, לעולם לא להוציא שקל מהכיס בזמן שאתה סבור שאפשר לחייב את המדינה על כך. וכמובן, לעולם להעדיף את טובתך האישית וטובת משפחתך על טובת המדינה – שעל ביטחונה וחיי אזרחיה הופקדת.

אז באמת, קח הכל, מכל הלב, ככל שתעלה על המטוס שבזזת עבורו 700 מיליון שקל מכספי המדינה. עלה עליו וסע לכל יעד שאתה רוצה, העולם כולו פתוח בפניך. תמריא לשחקים, תדליק לך סיגר ריחני ושמנמן, תאזין לברכות הקברניט לך ולשרה ברמקולים, תשיק גביע שמפניה עם הגברת ותיעלם.

פשוט תיעלם מחיינו, פוף, כמו לא היית מעולם. עזוב אותנו, רד מאיתנו כי אנחנו כבר באמת לא יכולים יותר. אתה קורע אותנו מבפנים, גומר אותנו. 14 שנות שלטונך הכמעט רצופות ועוד 3 השנים בשנות התשעים חיסלו אותנו. אנחנו גמורים כלכלית, גמורים צבאית, גמורים חברתית ומפולגים זה מזה.

14 שנה אנחנו עבדים לגחמות שלך, לניסיון לעשוק את קופת המדינה ולבזוז את נשמותינו. 14 שנה אנחנו נאנקים תחת ההסתה שלך נגד כל מי שהוא לא אתה, ריקון הצבא והמשטרה, מינוי המקורבים לכל ג'וב והריסת כל מסורת ממלכתית שפעם איפיינה את המדינה ואת מנהיגיה.

קח הכל כולל הכל, במכלים, בקונטיינרים, באריזות פצפצים, במשאיות הובלות, כמו שאתה ושרה, סליחה, הגברת, כל כך אוהבים. הרי זה מה שהיה חשוב לך תמיד. הכסף, התנאים, הכיבודים, הנופשים המפנקים

אז זהו, ניצחת. אנחנו מרימים ידיים ומנפנפים דגל לבן. ניצחת בגדול. קח כל מה שאתה רוצה, קח הכל, תגיש רשימה דרישות מפוארת כמו שעשית כל הקריירה, ולך. פשוט לך. לך ואל תחזור. תן לנו צ'אנס להתאושש, לקום מההריסות, לשקם את המכתש האדיר שהשארת במפעל המפואר שפעם היה מדינת ישראל.

לך, בבקשה, פשוט לך!

יעוז סבר, איש עסקים, סופר, מנכ״ל MyTeam Group, יו"ר לשכת המסחר ישראל-המפרץ, לשעבר עיתונאי, דובר עיריית רעננה וראש יחידת התקשורת במשרד הביטחון. ישראלי שאכפת לו.

פוסטים המתפרסמים בבלוגים של זמן ישראל מייצגים את כותביהם בלבד. הדעות, העובדות וכל תוכן המוצג בפוסט זה הם באחריות הבלוגר/ית וזמן ישראל אינו נושא באחריות להם. במקרה של תלונה, אנא צרו קשר.

תגובות עכשיו הזמן לומר את דעתך

comments icon-01
5
יעוז סבר היקר, אני מבין שהשנאה גולשת אצלך מהאזניים וקשה לך להתאפק עד לסיום המלחמה אבל המהלך הכושל שלך להתניע שוב את גלגלי השנאה, תפירת התיקים וההכפשות הבלתי נגמרות לא יצלח גם הפעם, רק ל... המשך קריאה

יעוז סבר היקר, אני מבין שהשנאה גולשת אצלך מהאזניים וקשה לך להתאפק עד לסיום המלחמה אבל המהלך הכושל שלך להתניע שוב את גלגלי השנאה, תפירת התיקים וההכפשות הבלתי נגמרות לא יצלח גם הפעם, רק לאחרונה עם קבלת תוצאות הבחירות התבשרנו שהרוב המכריע של יהודים במדינת ישראל רוצים את ביבי נתניהו כראש ממשלת ישראל שנבחר להיות ראש ממשלה, אז אם מישהו צריך ללכת ולקחת משהו, אני אומר לך לך אתה בעצמך לאן שתרצה וקח איתך את אהוד בלק ואת 15 פקידי בג"צ. אגב יחד איתי יש עוד 64 מנדטים יהודים שחושבים כמוני, פשוט נמאס מכם השמאלנים שכבר יותר מעשרים שנה נלחמים כמו ב.ד.ס בראש הממשלה הכי טוב שיש למדינת ישראל

הכי פשוט שתלכי את, פוסט כל כך רדוד, מלא שינאה וטיפשות. את ושאר חבריך האנרכיסטים חלק נכבד מהמוטיבציה של החמאס לצאת נגדנו. את ושאר הסרבנים ומחרחרי ההפיכה, מתדלקי מרד אזרחי, אתם הגורמים מס... המשך קריאה

הכי פשוט שתלכי את, פוסט כל כך רדוד, מלא שינאה וטיפשות.
את ושאר חבריך האנרכיסטים חלק נכבד מהמוטיבציה של החמאס לצאת נגדנו.
את ושאר הסרבנים ומחרחרי ההפיכה, מתדלקי מרד אזרחי, אתם הגורמים מספר אחת לפגיעה בהרתעה של ישראל.

אתם אנטי ציוניים, אנטי דמוקטים וכל כך בזויים שכשכל עם ישראל נלחם אתם ממשיכים להסית וללבות…חסרי לב.

עוד 657 מילים ו-5 תגובות
סגירה