נתניהו הואיל לערוך "מסיבת עיתונאים" אחרי שנים

ראש הממשלה בנימין נתניהו במסיבת עיתונאים בקריה. 28 באוקטובר 2023 (צילום: DANA KOPEL/POOL)
DANA KOPEL/POOL
ראש הממשלה בנימין נתניהו במסיבת עיתונאים בקריה. 28 באוקטובר 2023

בנימין נתניהו הואיל בטובו לערוך "מסיבת עיתונאים" בתום שנים שבהן נמנע ממענה לשאלות עיתונאים (למעט במערכות בחירות בהן נאלץ להתראיין כדי לפנות לבייס ואז המטיר עלינו תשובות מתנשאות, שחצניות, כוזבות לחלוטין, נרקיסיסטיות, חסרות אנושיות, משסות, לועגות, מבזות, מסיתות ומבטלות).

לאחר שנים של הסתה נגד עיתונאים, תעמולת כזב בזויה, ראיונות שווא זחוחים אך ורק אצל יעקב ברדוגו וינון מגל, בהם התפאר בשחצנות חלולה בהישגי שווא והמשיך להסית וללעוג לנו בקול בריטון, במילים ריקות ובהתעלמות מתנשאת ומבזה מכל חששותינו.

נתניהו הואיל לערוך מסיבת עיתונאים לאחר שנים של הסתה נגד עיתונאים, תעמולת כזב בזויה, ראיונות אצל ברדוגו ומגל, בהם התפאר בהישגי שווא והמשיך להסית וללעוג לנו בקול בריטון ולהתעלם מכל חששותינו

לאחר שפרסם תעמולה זחוחה וכוזבת, שבה התעלם מהעובדה שאנו מבועתים מקריסת המערכות המוחלטת ומהוצאתן להורג של מערכות הרווחה, הבריאות, בריאות הנפש במיוחד, החינוך, השיטור והקהילה, מחוסר היכולת המוחלט לקנות דירה, משכר העולב המנותק מיוקר המחיה, מהיעדר הביטחון הכלכלי המוחלט, מהפקרתנו לשכר דירה ולמשכנתה נפשעים, מיצירת פערים כלכליים בלתי נסבלים, מהפקרתנו לתשתיות כושלות, מהפקרת האזרחים הערבים לארגוני פשע, מקריסת יכולת משטרת ישראל להגן עלינו, מהפיכת רובנו לעניים וחסרי ביטחון תעסוקתי, ממציאות האפרטהייד בגדה, מחבית חומר הנפץ בעזה האומללה שנשלטת בידי ארגון פושעי מלחמה ובכלל מהשאלה הפלסטינית.

לאחר שניסה לחולל הפיכה משטרית בזויה כדי להיחלץ מהכלא וזאת באמצעות ממשלת בלהות מופקרת, כהניסטית, מושחתת, חסרת מסוגלות ונפשעת.

לאחר שחולל ריקבון עצום במערכות השירות הציבורי והביא למינויי חנפנים, לקקנים ועבריינים לתפקידים הכי רגישים.

לאחר שדרש נאמנות מכל מי שהיה מועמד לתפקיד ביטחוני בכיר ואף העניק לאשתו את האפשרות המטורפת לראיין מועמדים לתפקיד המזכיר הצבאי של משרד ראש הממשלה.

לאחר שפתח את שערי הגיהינום על כל מי שהעז לגלות עצמאות ויושרה הן בשירות הציבורי בכלל, הן בקרב שומרי הסף בפרט והן בעולם הפוליטי כולו – כולל מימין.

זאת לאחר שדרש נאמנות מכל מי שהיה מועמד לתפקיד ביטחוני בכיר ואף העניק לאשתו את האפשרות לראיין מועמדים לתפקיד המזכיר הצבאי של משרד ראש הממשלה

לאחר ששיסה אישית נגד 2 יועצים משפטיים לממשלה, פרקליט מדינה קודם, מפכ"ל קודם ופרקליטות בכירות שהעזו לדרוש ממנו לשלם על פשעיו הנטענים.

לאחר שהחריב כל נורמה ולאחר שהשמיד את מושג האמת ולאחר שחיסל כל הבחנה קריטית וקיומית בין עובדות לבין כזב ובין מציאות לבין בדיון ולאחר שניצל כל מצוקה לצורך שיסוי נפשע במקום לנסות לפתור אותה.

לאחר שהכשיר את הכהניזם והחריב את הליכוד ופגע בציבור החרדי באמצעות הנהגה חרדית גרועה ברובה והסית נגד האזרחים הערבים ונגד נציגי ציבור ערבים.

לאחר שפעל לכונן כאן דיקטטורה גזענית ללא הגנה על זכויות האדם שלנו ולהביא לקריסת הפרדת הרשויות ולחיסול העצמאות השיפוטית.

לאחר שפיטר את שר הביטחון יואב גלנט רק מפני שהלה אזר אומץ (רגעי) והבהיר לציבור שההפיכה המשטרית מסכנת את ביטחון מדינת ישראל, ונאלץ להשיבו רק כי אנחנו הפגנו.

לאחר שהתעלם מכל אזהרות אמ"ן, שב"כ, מוסד וכל מי שעיניו בראשו מהעובדה שההפיכה המשטרית מסכנת את ביטחון מדינת ישראל ואזרחיה (לא צריך להיות גאון מודיעיני בטהראן או פרשן מודיעיני בכיר בחיזבאללה או איש מודיעין מבריק בחמאס כדי לראות את העדר הכשירות המוחלט של ראש הממשלה בשנים האחרונות ובמיוחד בשנה האיומה האחרונה).

לאחר שביזה את הנשיאים ברק אובמה וג'ו ביידן, לעג לביידן ושיגר את כל שלוחיו העלובים בממשלה, בכנסת ובתקשורת התעמולה מטעמו, להזהיר את ביידן ולנזוף בביידן וללעוג לביידן.

וזאת לאחר שביזה את הנשיאים ברק אובמה וג'ו ביידן, לעג לביידן ושיגר את כל שלוחיו העלובים בממשלה, בכנסת ובתקשורת התעמולה מטעמו, להזהיר את ביידן ולנזוף בביידן וללעוג לביידן

לאחר שכל הדיקטטורים אליהם נשא את עיניו במסגרת הליגה האחרת, השתינו עליו בקשת ביום פקודה ובראשם ולדימיר פוטין, שהתייצב בעצם לצד איראן וחמאס ודונלד טראמפ שלעג לו על חולשתו בעקבות הפשע נגד האנושות שביצע חמאס.

לאחר שהתעלם מהמצוקות העצומות של הישראלים וגם של הפלסטינים שתחת שליטתו ואחריותו. לאחר שהשפיל את הרשות הפלסטינית והבהיר שמי שמתנגד למדינה פלסטינית צריך לתמוך בחיזוק חמאס.

לאחר כל אלו – ורק בעקבות השחיטה ההמונית והבלתי נתפסת של 7 באוקטובר ופריצתה של מלחמת עזה האיומה – הוא קיים מסיבת עיתונאים נלעגת בלית ברירה.

ובמסיבת העיתונאים נמנעו כל העיתונאים מהשאלה היחידה שהוא היה צריך להישאל:

איך זה שעדיין לא התפטרת ואיך אתה בכלל מעז להראות כאן את פרצופך?

עורך דין דניאל חקלאי הוא בעל משרד עריכת דין שמתמחה בייצוג בתחומי המשפט הפלילי, עבירות הצווארון הלבן, ועדות החקירה, הדין המשמעתי ולשון הרע. בן 46. נשוי ואב לשני בנים. פרסם מאמרים וכן סיפורים קצרים בכתבי עת דיגיטליים. אוהב מאד ספרות, קולנוע ומוזיקה. מוטרד מאד מהסכנות העצומות למשטר הדמוקרטי ולזכויות האדם והאזרח. מנסה לחשוב כיצד למקם את המשפט החוקתי ואת המשפט הפלילי בהקשרים סוציולוגיים, תרבותיים, פוליטיים, היסטוריים ופסיכולוגיים.

פוסטים המתפרסמים בבלוגים של זמן ישראל מייצגים את כותביהם בלבד. הדעות, העובדות וכל תוכן המוצג בפוסט זה הם באחריות הבלוגר/ית וזמן ישראל אינו נושא באחריות להם. במקרה של תלונה, אנא צרו קשר.
עוד 627 מילים
סגירה