כך לא מנצחים את חמאס, כך מסכנים חטופים שהופקרו

"אין לכם מנדט על הכאב", אלמוג כהן ולימור סון הר מלך בדיון על חוק עונש מוות (צילום: צילום מסך מערוץ הכנסת)
צילום מסך מערוץ הכנסת
"אין לכם מנדט על הכאב", אלמוג כהן ולימור סון הר מלך בדיון על חוק עונש מוות

הדיון בהצעת החוק של השר לחוסר ביטחון לאומי, איתמר בן גביר, שפירק את משטרת ישראל בחסות בנימין נתניהו, התקיים בוועדה הפרלמנטרית בראשות צבי פוגל מעוצמה יהודית, שקרא לא אחת לבצע פשעי מלחמה נגד הפלסטינים.

השתתף שם אלמוג כהן הטיפש מעוצמה יהודית, שצעק על משפחות החטופים. משפחות המצויות באחד המצבים האנושיים הכי איומים שניתן לחשוב עליהם, באשמתה של ממשלת הימין הקיצוני המופרעת שהפקירה אותם ואת אהוביהם לחסדי רוצחי המונים.

השתתף בדיון אלמוג כהן שצעק על משפחות החטופים, המצויות באחד המצבים האנושיים הכי איומים שניתן לחשוב עליהם, באשמת ממשלת הימין הקיצוני המופרעת שהפקירה אותם ואת אהוביהם לחסדי רוצחי המונים

השתתפה שם לימור סון הר-מלך שהתפייטה באופן ארוטי על צדיקותו של מי ששרף למוות תינוק תמים במחיצת שני הוריו ושרף כמעט עד מוות פעוט שנותר לבדו בעולם.

הצעת חוק זו – ועצם הדיון בה – נועדו רק למטרת קמפיין פוליטי בזוי, שבעיצומו כבר נמצאים האנשים הכי נפסדים במדינת ישראל, לאחר שכשלו בכל מובן.

הצעה זו מענה את משפחות החטופים ומסכנת את חיי החטופים. עינויים של האנשים הכי סובלים. סיכונם של חסרי הישע המוחלט.

הדבר מעורר זעם במיוחד לאור העובדה שהחוק הקיים כבר מאפשר להטיל עונש מוות על רוצחי ההמונים מהנוח'בה, ולאור העובדה שכל הטלת עונש מוות כזו בפועל פירושה סיכון חיי החטופים שגם כך מצויים בסכנה עצומה.

חלק מהחטופים כבר מתו בשבי. נראה שנעה מרציאנו נרצחה, וכמוה יהודית וייס. תקראו מעט על הצעירה המקסימה ועל האזרחית המבוגרת הנדירה שהופקרו לחטיפתן ולמותן. אריה זלמנוביץ' בן ה-86 לא שרד אף הוא בשבי חמאס ומת בייסורים בהיעדר תרופותיו. כדאי מאוד לקרוא גם על חקלאי אנושי ומעורר השתאות זה שמצא את מותו באופן כה אכזרי.

בן גביר לא רק פגע אנושות במשטרת ישראל. בן גביר לא רק הפקיר את האזרחים הערבים למעשי רצח רבים מספור בידי ארגוני פשע ונוקמי דם. בן גביר לא רק פועל להבערת המדינה והגדה. בן גביר לא רק הפך חלקים במשטרה למיליציות אלימות לפיזור אלים של הפגנות שקטות.

הצעת החוק והדיון בה – נועדו לקמפיין פוליטי בזוי, שבעיצומו כבר נמצאים האנשים הכי נפסדים במדינה, שכשלו בכל מובן. ההצעה מענה את משפחות החטופים ומסכנת את חיי החטופים. עינויים וסיכונם של הסובלים ביותר

בן גביר אינו רק הליצן לחוסר ביטחון לאומי. הוא לא רק השר לחוסר ביטחון פנים הנורא בתולדות המדינה. הוא לא רק מעריץ את רוצח ההמונים ממערת המכפלה. הוא לא רק אוחז בתורת הגזע מבית מדרשו של מאיר כהנא.

הוא גם מתעלל במחיצת חבריו במשפחות שממשלת ישראל בהשתתפותו הפקירה. הוא מסכן את חיי החטופים שהופקרו בידי ממשלת נתניהו. הוא אדם מופקר בראשות מפלגה מופקרת, שהביאה לחיינו עוצמות של גזענות, קריאות לרצח עם, לגיטימיזציה של עליונות לאומית-אתנית, פופוליזם נפשע, הפקרות קיומית והחרבה אדירת ממדים.

מובן שכל אלו הם באשמתו הישירה של נתניהו, שהחליט לפרק את המדינה, לחסל את הפרדת הרשויות, להשמיד את ההגנה האפקטיבית היחידה על זכויות האדם שלנו, להסית נגד שומרי סף, להתעלל במשטרה, להחריב את השירות הציבורי, לשסות נגד מיליוני ישראלים, לפרק את כל המערכות שבראשן מונו לקקנים ועבריינים חסרי כישורים, ולהתעלם מכל אזהרות ראשי מערכת הביטחון, אזהרות לפיהן הוא מוביל את ישראל לשפל של חולשה שאויבינו קולטים היטב ובכך הוא יוצר סכנה ביטחונית מבעיתה, מוחשית ומיידית.

והכל כדי לחולל הפיכה משטרית בזויה ולא להריח את ריח הליזול בכלא.

מדובר באנשים, שחלקם קוראים מפורשות לרצח עם ולטיהור אתני. כך גם תופסים רבים בעולם את מותם ההמוני והנורא של אלפי ילדים ונשים בעזה.

בן גביר אינו רק הליצן לחוסר ביטחון לאומי. הוא גם מתעלל עם חבריו במשפחות שממשלת ישראל בהשתתפותו הפקירה, ומסכן את חיי החטופים שהופקרו בידי ממשלת נתניהו

הפשע נגד האנושות בוצע בידי חמאס. ההפקרות וההפקרה בוצעו בידי ממשלת הבלהות. כך לא מנצחים את חמאס. כך ממיטים חורבן על הישראלים וגם על הפלסטינים. נתניהו וכנופייתו ייזכרו לדיראון עולם.

עורך דין דניאל חקלאי הוא בעל משרד עריכת דין שמתמחה בייצוג בתחומי המשפט הפלילי, עבירות הצווארון הלבן, ועדות החקירה, הדין המשמעתי ולשון הרע. בן 46. נשוי ואב לשני בנים. פרסם מאמרים וכן סיפורים קצרים בכתבי עת דיגיטליים. אוהב מאד ספרות, קולנוע ומוזיקה. מוטרד מאד מהסכנות העצומות למשטר הדמוקרטי ולזכויות האדם והאזרח. מנסה לחשוב כיצד למקם את המשפט החוקתי ואת המשפט הפלילי בהקשרים סוציולוגיים, תרבותיים, פוליטיים, היסטוריים ופסיכולוגיים.

פוסטים המתפרסמים בבלוגים של זמן ישראל מייצגים את כותביהם בלבד. הדעות, העובדות וכל תוכן המוצג בפוסט זה הם באחריות הבלוגר/ית וזמן ישראל אינו נושא באחריות להם. במקרה של תלונה, אנא צרו קשר.
עוד 569 מילים
סגירה