היום ה־134 ללחימה ● 134 חטופים עדיין בעזה

שרון קוניו ששוחררה משבי חמאס לנתניהו: "אל תשפוט את בעלי למוות"

לוחם המילואים אורי יעיש נהרג אתמול בפיגוע בצומת ראם ● המונים הגיעו לעצרת החטופים בתל אביב, בקיסריה נעצרו מפגינים ● נתניהו במסיבת העיתונאים: "דרישות החמאס הזויות ומשמעותן תבוסה לישראל" ● דיווח: בכירים בליכוד - "נתניהו יסיים את תפקידו בסוף המלחמה" ● הרצוג חשף במינכן ספר של חמאס ובו תוכנית להשמדת העם היהודי

 • חיילי צה"ל ברצועת עזה, פברואר 2024 (צילום: דובר צה"ל)
  דובר צה"ל
 • ראש הממשלה בנימין נתניהו במסיבת עיתונאים, 17 בפברואר 2024 (צילום: Yonatan Sindel/FLASH90)
  Yonatan Sindel/FLASH90
 • הנשיא יצחק הרצוג עם הספר "קץ היהודים" בוועידת הביטחון במינכן, 17 בפברואר 2024
 • החטופים ששוחררו לואיס הר, פרננדו מרמן, קלרה מרמן, גבריאלה ומיאה ליימברג בשבת הראשונה בבית, 17 בפברואר 2024 (צילום: באדיבות המשפחה)
  באדיבות המשפחה
 • חיילי צה"ל ברצועת עזה, פברואר 2024 (צילום: דובר צה"ל)
  דובר צה"ל
 • חיילי צה"ל ברצועת עזה, פברואר 2024 (צילום: דובר צה"ל)
  דובר צה"ל
 • חיילי צה"ל ברצועת עזה, פברואר 2024 (צילום: דובר צה"ל)
  דובר צה"ל

ישראל עומדת מאחורי שתי תקיפות של צינורות גז מרכזיים שבוצעו בימים האחרונים באיראן – כך דווח ב"ניו יורק טיימס" על סמך דבריהם של שלושה גורמים. החבלות בצינורות הביאו לשיבושים באספקת הגז לבישול ולחימום למיליוני איראנים

דובר צה"ל הודיע הבוקר (שבת) שכוחות הצבא עצרו בבית החולים נאצר בחאן יונס כמאה חשודים בפעילות טרור. בסמוך לאזור בית החולים הכוחות הרגו מחבלים.

עוד נמסר שכוחות הצבא שפעלו באזור חאן יונס הכווינו כלי טיס שהרגו חמישה מפגעים, בהם שני מחבלים שרכבו על אופנוע לעבר חיילי צה"ל. בהיתקלות באזור לוחמי צה"ל הרגו בירי מטווח קרוב חברים בחוליית מחבלים. כוחות הצבא גם איתרו קלצ'ניקובים, רימונים ומטענים.

במרכז הרצועה כוחות הצבא הרגו לאורך היממה האחרונה מספר מחבלים, באחד המקרים באמצעות מטוס קרב.

הממשל האמריקאי מתכנן לספק לישראל נשק בשווי עשרות מיליוני דולרים – כך דווח ב"וול סטריט ג'ורנל". המשלוח עדיין נבדק על ידי הממשל ופרטיו עשויים להשתנות לפני שיובא לאישור הקונגרס. משלוח הנשק, אם העברתו תאושר, צפוי להיות מועבר חרף רצונו של הממשל בהפסקת אש.

דובר צה"ל הודיע הבוקר (שבת) שמטוסי קרב תקפו אתמול תשתית צבאית של חזבאללה באזור ג'בל בלאט. עוד נמסר שבמהלך התקיפה נהרג מחבל ששהה במקום. בנוסף, הותקף מבנה צבאי באזור בינת ג'בל. כמו כן, ביממה האחרונה הצבא תקף באמצעות ירי ארטילרי מספר אזורים בדרום לבנון.

בלילה, בתגובה לשיגורים משטח סוריה לדרום הגולן – שלא חצו לשטח ישראל – צה"ל תקף בירי ארטילרי את מרחב הירי ומטוסי קרב תקפו מחסן אמצעי לחימה של צבא סוריה באזור מחג'ה.

התרעות מפני ירי טילים ורקטות הופעלו באשקלון ובמושב מבקיעים שבקרבתה. האזעקות הופעלו לאחר למעלה מ-18 שעות שבהן לא הופעלו בדרום הארץ התרעות.

תגובות עכשיו הזמן לומר את דעתך

comments icon-01
1
דייקו בדיווח אמת; בתל אביב עשרות אלפים (רבבות!) הפגינו ומילאו את רחוב קפלן. (בשעה 7 כמעט לא היו אנשים בכיכר החטופים). מישהו מנע מהם רישיון לחזור לצומת קפלן ולשאת נאומים. 99.99% מהמפגיני... המשך קריאה

דייקו בדיווח אמת;
בתל אביב עשרות אלפים (רבבות!)
הפגינו ומילאו את רחוב קפלן.
(בשעה 7 כמעט לא היו אנשים בכיכר החטופים).
מישהו מנע מהם רישיון לחזור לצומת קפלן ולשאת נאומים.
99.99% מהמפגינים היו מנומסים ליד כוחות המשטרה.
המחסומים המשטרה הכינה בהתחלה לכמה אלפים בודדים על המדרכה לא הספיקו כבר בהתחלה, וכך נעצרה התנועה על הכביש – בהינתן כמות המפגינים הגדולה.
האנרגיה של קריאות לבחירות ושלטים עכשיו היתה גבוהה, אבל הסדר נשמר. לא היתה "צעדה".
החסימה לצומת קפלן הוכנה מראש עם משאיות ופרשים.
אנשים בודדים איתגרו את המשטרה (אפילו לא עשרות).
קציני משטרה עמדו בצד המדרכה והמפגינים ברכו אותם בנעם ושאלו מדי פעם למה לא היה רישיון.
אחר כך המפגינים עברו רובם להצטרף להפגנה ליד המוזיאון.
— לדווח על נרטיב המשטרה בלבד, להגיד הפגנה בלתי חוקית כשלא היו שם אמצעים מסודרים, בגלל החלטת מכוון, אלא רבבות שקראו לממשלה של טוהר מידות ודמוקרטיה בלי קיצונים, להתמקד בעצורים בודדים זה לא העיקר. עימותים לא היו כמעט בכלל ביחס לרבבות.
הרבבות שחזרו לקפלן נגד ממשלת השחיתות והמשיחיים
זה החלק שחדש ומשמעותי. החלטת המשטרה(?) לא לתת להם לקיים הפגנה מחאה מאורגנת עם רישיון- זה הסיפור – אולי תראיינו את מי שהובילו שם בנוסף לציטוט המשטרה?…

סגירה