תגובה של Asaf Shilo על ״תחקיר זמן ישראל: עשרות בני נוער הושפלו – במד"א טייחו״

04/08/2020 15:22

שלום אבנר,
בתור מתנדב נוער שמתנדב תחת חסותו של ציון אומר לך שדברים יצאו מהקשרם.
חשוב לי להבהיר שציון מעצים אותנו בדרכו שהיא דרך של דרישות למצוינות , לא תמיד מבינים זאת ופעמים מפרשים את היחס שהוא נותן לנו על דרך השלילה.
חשוב לי לאמר לך שבתחנה ישנם ילדים כמוני שמאד מעריכים את פועלו של ציון למענינו.
הייתי שמח שבכתבה היית מציג גם את המתנדבים שרואים בדרכו של ציון דרך טובה וראויה להכשיר אותנו להיות מגיש עזרה ראשונה אחראי ומצויין ציון שלנו הוא אחראי מתנדבים, הוא יכול להיות קשוח והוא יכול להיות בררן אבל אף פעם, אף פעם ציון לא אמר את דבריו מתוך רוע לב, המטרה החשובה של ציון היא שסניף מד"א רחובות יהיה הסניף הכי מצליח ומגובש באזור ולדעתי הוא צודק, בתור אחראי מתנדבים הוא רוצה שיהיו לו את המתנדבים הכי טובים ובשביל זה הוא יעשה הכול בשביל מתנדביו.
ציון פועל בדרך הכי טובה שיכולה להיות ונכון שלפעמים יש רגעים פחות נעימים אך תמיד צריך לזכור שציון פועל מתוך רצון טוב. הדרך של ציון להוציא הישגים היא דרך אקטיבית, בדיוק כמו שציון אומר "תעשה יותר תקבל יותר" לא כולם חייבים להסכים עם הדרך הזו אך בסופו של דבר ניתן לראות שדרך זו מביאה את מתנדביו לנקודה הטובה ביותר שהם יכולים להגיע אליה.
תמיד צריך לזכור שציון שלנו מגבש ומאחד את המתנדבים שלו, דואג להם בצורה הטובה ביותר אם זה להכין להם אוכל כשהם רעבים, לשאול אותם מה שלומם ברגעים קשים והוא מרגיש מתי הרגעים הקשים שלנו , הוא תמיד מארגן לנו פעילויות כדי שיהיה עניין בתוך הסניף ועוד הרבה מעשים טובים אחרים, אז לבוא ולטעון שציון "משרה אווירת טרור" בגדר מתנדביו זה לא נכון ובטח לא מדויק.
ציון רוצה רק בטוב בשביל מתנדביו וכפי שאמרתי, הוא *יעשה הכל* בכדי שמתנדביו יהיו במקום בטוח ושמור.
אם אתם שואלים אותי, אפשר לסמוך על ציון בעיניים עצומות.
אשמח שתכתוב כתבה שתראה גם את הצד האחר כשמדובר על הגינות
אני לא יודע לאן תגובה זאת תעבור , אך אם ציון יראה את התגובה תודה רבה על כל מה שאתה עושה בשבילנו!