24 אלף פעילים הצטרפו למפלגת הציונות הדתית במפקד שהסתיים אמש

בצלאל סמוטריץ' במטה הציונות הדתית בליל הבחירות, 23 במרץ 2021 (צילום: שריה דיאמנט/פלאש90)
שריה דיאמנט/פלאש90
בצלאל סמוטריץ' במטה הציונות הדתית בליל הבחירות, 23 במרץ 2021

מִפקד מפלגת הציונות הדתית הסתיים אמש עם 24,113 מתפקדים. במפלגה הביעו שביעות רצון מההתגייסות הציבורית למפקד בתקופה קצרה ובהבעת האמון במפלגה ובדרכה.

מהנתונים עולה כי שליש מהמתפקדים הם עד גיל 25, 46% מהמתפקדים הם בני 25 ועד 50. בין הערים הגדולות שמהן הגיעו לא מעט מהמתפקדים אפשר למצוא את ירושלים, פתח תקווה, גבעת שמואל ובאר שבע. מחוז המרכז עומד על נתון של 32%, במחוזות הצפון והדרום יחד המספר עומד על כ-30%, ומיהודה ושומרון מגיעים 32% מהמתפקדים. המתפקד המבוגר ביותר הוא מאיר היימן בן 98 מהמושב נחלים ששכל שלושה מאחיו ואת דודו במלחמת העצמאות.

מפקד הציונות הדתית נערך באופן דיגיטלי והוא התנהל על פי התקנות וללא תקלות מיוחדות. במפלגה מציינים כי גם הבחירות המקדימות למפלגה שייערכו ב-23 באוגוסט, יתבצעו באופן דיגיטלי, וזאת בנוסף לקלפיות פיזיות שיועמדו במספר נקודות ברחבי הארץ.

יו“ר מפלגת הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' –

תודה. תודה לעשרות האלפים. תודה לצעירים ולמבוגרים, לנשים ולגברים, לאנשי הפריפריה והמרכז. תודה לאנשי העמק ולאנשי ההר, לאנשי העיר ואנשי הכפר. תודה על האמון. בעזרת השם ואיתכם ביחד נבנה נבחרת מנצחת, נביא אחדות גדולה של מחנה הימין, ונשיב את המחנה הלאומי להנהגת המדינה.

מנכ“ל מפלגת הציונות הדתית יהודה ולד –

המפלגה היא של הציבור. האמון הגדול של עשרות אלפי המתפקדים נותן בשורה גדולה של אחדות ושותפות אמיתית בתוך בית פוליטי אחד לאנשי הציונות הדתית והימין המאמין. יחד נפעל למען עם ישראל, תורת ישראל וארץ ישראל.

עוד 215 מילים
סגירה