אישיות
סטניסלב אדלר

ספר כך שלחה המשטרה היהודית את תושבי גטו ורשה אל מותם

קתרינה פרסון חקרה את הנושא הטעון, שלא זכה ליותר מדי תשומת לב תיעודית: מעללי אנשי שירות הסדר היהודי בגטו ורשה ● בספר חדש מביאה ההיסטוריונית הפולנייה עדויות ממקור ראשון שחושפות את מה שגרם לשוטרים היהודים להתגייס, ולסייע לנאצים עד הסוף המר

עוד 1,134 מילים ו-2 תגובות
כל הזמן // יום חמישי, 13 בינואר 2022
מה שחשוב ומעניין עכשיו

דיווחים: המחלוקת היחידה שטרם נפתרה בין נתניהו לבין הפרקליטות - סוגיית הקלון

לפי הפרסומים האחרונים, סוכם שהאישום בשוחד ייגנז, ראש האופוזיציה יורשע במרמה והפרת אמונים, וייגזרו עבודות שירות ● הושלם פירוק גשר דב בהר מירון, שבו נהרגו 45 מתפללים ● תת זן חדש של האומיקרון - שעשוי להיות אלים ממנו - התגלה בישראל ● נציבת בתי הסוהר פרי העידה בפני הוועדה לחקירת הבריחה מכלא גלבוע: קיבלתי ארגון במצב בעייתי ● אלפים הפגינו נגד הממשלה בירושלים

עוד 46 עדכונים

גלגולו של אין כלום כי לא היה כלום

איזו התרגשות, ממש בקרוב, אם לא תהיינה הפתעות, יתגשם חלום הדורות בעם ישראל ונתעורר לעסקת טיעון של הנאשם מס' 1 בישראל, האיש שהכל משחרים לפתחו כאילו לא הובס בבחירות, ועדיין מחכים שייעתר וישחרר את הידיים מצוואר המדינה של אבא שלו.

אם לא תהיינה הפתעות, נתעורר בקרוב לעסקת טיעון של נאשם מס' 1 בישראל, האיש שהכל משחרים לפתחו כאילו לא הובס בבחירות, ומחכים שישחרר את הידיים מצוואר המדינה של אבא שלו

מבחן בוזגלו מעולם לא נראה עלוב יותר. יותר מבוזגלו או שניים עברו עינוי דין מטורף על עשירית ממה שנתניהו חולל ממרום כיסאו הרם, וקולם לא נשמע. אין שוויון בפני החוק. תחת שלטונו עוצב הכל בצלמו ועכשיו גם המשפט שלו נמס לבדיחה ארוכה ולא מצחיקה. בוזגלו תמיד ייענש כמו פושע ונתניהו מסתובב כמו שריף, מטנף על הפרקליטות ועל בתי המשפט, מוכן ומזומן לצאת כמנצח בעסקת טיעון כאילו לא טבל בשחיתות והפרת אמונים, משל השליך פסולת בציבור. ובוא נתעלם לרגע מהמשל המבאס בגוף המשפט האחרון.

זה לא רק העברות שבית המשפט יכריע בהן לקולא, מן הסתם, וגם זה יקרה רק אם מנדלבליט יצליח להשתחרר מאחיזת הצבתות של הזוג נתניהו על חלצי מוסד היועץ המשפטי לממשלה שזרוק על הכביש. מזמן איבד את שארית כבודו מול השריף המודח של המדינה שעדיין מסתובב בשכונה.

לפני חצי שנה הובס השריף אחרי שגרר מדינה לבחירות בזו אחר זו, אבל הכל מחול לו, הוא כאן, עושה שיגועים עם טופז לוק עד שיחזור על כנפי התהילה והפחד הישן מפניו. מזמן אין ליכוד, נותרה קליפה ושמה נתניהו.

תראו, אזרחים טובים, יידרשו הרבה פחדנים בכירים שייצאו מהצללים ויחשפו את כל מה שקבור מתחת למרצפות במרתפי בלפור. האמיצים כבר יצאו לפני שנים בהתגנבות יחידים, אחד אחד וקבל עם ועדה, הקהל עיכל ולא נודע כי בא אל קרבו והם נעלמו בזה אחר זה בחור השחור של הפוליטיקה.

השיירה המשיכה בדרכה והכלבים מיעטו לנבוח ומי שנבח – נבח לריק.

מבחן בוזגלו מעולם לא נראה עלוב יותר. יותר מבוזגלו או שניים עברו עינוי דין מטורף על עשירית ממה שנתניהו חולל ממרום כיסאו הרם, וקולם לא נשמע. אין שוויון בפני החוק

ניר חפץ, ששימש את המנהיג והיה איש סודה של רעייתו, חשף כל מה שהתרחש בין כותלי הבית ההוא, עכשיו גם במשפט, שבמדינה אחרת היה מרעיד את אמות הספים. לא כאן. המשפט כולו עובר ברובו ברשת החברתית. במהדורות החדשות הוא אייטם קטן יותר מאלבום חדש של נועה קירל והפרידה הטרגית ממרגי.

מנדלבליט הפך בזה והפך ולקח את הזמן ולא החזיר. שנים שירת לתומו תחת האיש שמינה אותו, שנים ארוכות מנשוא בהן האמין המשפטן החכם באלוהים ובנתניהו. שנים ארוכות סבר שהבוס הנכלולי שמעדיף לעשות חרקירי ולא לפתוח ארנק, הוא אדם ללא רבב, וכאשר הבין שלא, גרר את הכרעותיו באי רצון מופגן לנוכח הוכחות שנחשפו בזו אחר זו. לבנימין נתניהו פתרונים.

מנדלבליט : "בחסדי שמיים ניצלנו משלטון נתניהו.."לא, לא חסדי שמיים, אלה בזכות אלפים שהגיעו חורף וקיץ כל שבוע לכיכר גורן…

Posted by Oran Adler on Tuesday, December 7, 2021

משפט נתניהו לא פותח מהדורות בכותרת הנפוצה: "סערת משפט נתניהו", כי אין סערה. סערה זה אפילו לא רמטכ"לים, ראשי מוסד ושב"כ, אלופי צה"ל, כולם לשעברים, שנאספו להפגנה מול ביתו של לפיד ודרשו ועדת חקירה ממלכתית לחקר פרשת הצוללות וכלי השייט. כולה צוללות, מה יצאתם במזג אוויר כזה, עוד תתקררו, חבר'ה, אתם בדימוס, לא?

ניר חפץ, איש הסוד, חשף את המתרחש בין כותלי הבית ההוא. גם במשפט, שבמדינה אחרת היה מרעיד את אמות הספים. אצלנו במהדורות הוא אייטם קטן יותר מאלבום חדש של נועה קירל והפרידה הטרגית ממרגי

סערת מחאת ראשי מערכת הביטחון תחכה, לעיתוזנות הולכת ונלחצת סערה אחרת. ח"כ יאיר גולן כינה מתנחלים מנפצי מצבות ומתעמרים בפלסטינים בכינוי "תתי אדם" ומדינת ישראל עצרה נשימתה. פרשנים פלבלו בעיניים של עמית סגל ופוליטיקאים מיהרו להביע זעזוע מההגדרה היאה לתתים באשר הם, לא לתתים שלנו, ובכלל, מה זה מחאת ראשי הביטחון בעניין הצוללות מול פיגוע מילולי כבד שכזה.

סינדרום נתניהו עדיין פוגע במערכת שנפלט ממנה. הפעם זה מבחוץ. האיש שהיה קובע סדר יום הכניס את העיתונות לדכדכת. משעמם עם חדשות דלות נתניהו. שנאתו מדביקה אנשים למסך, תומכים ויריבים. הם מתים על זה. יודע הנאשם נפש קבבוני-השמירה של הדמוקרטיה. הם זקוקים לו לתדלוק עניין והוא כמו סמי הכבאי, תמיד נותן שירות. כך נולדו ה"סערות". נחמות קטנות.

ראש הממשלה לשעבר וראש האופוזיציה בהווה יוצא בסרטון טיק טוק מגוחך מהחדר של טופז לוק, אמא שלו הרשתה להביא חבר, ומטנף על בדיקות אנטיגן, מאוד בוגר. שום אחריות לאומית בנושא המשבר הבריאותי. אם אפשר לחבל, בכבוד. ובמקרה שלו – בלי.

הוא נופח כותרת כלשהי נגד הממשלה ובמערכת החדשות מפעילים נוהל איזון קדוש ומחייכים מתחת לשפם, ביבי זה אקשן ישן וטוב. בונים דרמה עם שאלות מהתחת לצד השני, לא אליו, כמובן, הוא כאן רק כדי להחזיר את הצבע ללחיי העיתוזנות, לאסי שבה הביתה. יש נתניהו – יש דם. אלוהי הרייטינג מנקה את הציפורניים המטונפות ומחייך מתחת למהדורה.

אין יושרה במערכת. עמית סגל על רטט קבוע, סקרי בחירות בלי בחירות ופרשנויות שתמיד יוציאו רע את מי שצריך. אילה חסון מייצרת סערות בכוס מים. מאוד חשוב עכשיו מי מתמנה לספרייה הלאומית. משפט נתניהו? מים מתחת לגשר העיתונות הרופס.

אין יושרה במערכת. עמית סגל על רטט קבוע, סקרי בחירות בלי בחירות ופרשנויות שתמיד יוציאו רע את מי שצריך. אילה חסון מייצרת סערות בכוס מים. מאוד חשוב עכשיו מי מתמנה לספרייה הלאומית. ומשפט נתניהו?

נתניהו יונק משדי התקשורת בשידור ישיר, עכשיו הוא לשעבר וגם נאשם במשפט פלילי, אבל הביצים של המערכת שהשקה ברעל שנים עוד בסל שלו, פרדון על הצרפתית שלי, וזה מזמן לא ביצים אלא חביתה אחת גדולה של ביצים סרוחות, ובשידור חרא. כלומר חי.

העיקר האיזון בין הביצה הימנית שלו לביצה השמאלית שלנו. בית המשפט יכריע.

כרמלה כהן שלומי היא אזרחית מודאגת

פוסטים המתפרסמים בבלוגים של זמן ישראל מייצגים את כותביהם בלבד. הדעות, העובדות וכל תוכן המוצג בפוסט זה הם באחריות הבלוגר/ית וזמן ישראל אינו נושא באחריות להם. במקרה של תלונה, אנא צרו קשר.
עוד 839 מילים ו-1 תגובות

זה לא המרגלות, זה המידור

כתבי האישום שהוגשו אתמול נגד אזרחיות ישראל שלכאורה גויסו לרגל עבור איראן מעידים על נזק ביטחוני שולי ● אבל הם גם הוכחה לנחישות ולתחכום של איראן באיסוף מידע על ישראל ● והעובדה שהרשת הזו פעלה במשך כמה שנים מעלה סימני שאלה וצריכה להדאיג את מערכת הביטחון ● פרשנות

עוד 578 מילים

למקרה שפיספסת

אין ועדת חקירה, המשפט זוחל והגוף המטייח אחראי על סודיות הדיונים

מערכות הביטחון והמשפט עושות הכול כדי למסמס את תיק 3000: התאריך לדיון הראשון במשפט, שאמור להתנהל בדלתיים סגורות, אפילו לא נקבע - והמלמ"ב, הגוף שלכאורה טייח תלונות על רכש האמל"ח, אחראי על סודיות הדיונים ● במקביל, המדינה מיהרה לתבוע חמש מרגלות לאיראן – תיק ללא תועלת או בצע־כסף ● איפה זה ואיפה 10 מיליון האירו של מיקי גנור ● פרשנות

עוד 1,537 מילים ו-1 תגובות

המהנדס מייקל קפלן, שהוביל את פרויקט החלל השאפתני להחלפת טלסקופ "האבל", מספר בריאיון מיוחד לזמן ישראל על המטרות של הטלסקופ החדש ג'יימס וב, על העלייה הזמנית לארץ, על רובוטים חלליים – וגם למה SpaceIL נכשלה להנחית גשושית על הירח: "הם היו זקוקים לעזרה אבל היו גאים. המנהלים לא היו מוכנים להקשיב"

עוד 3,547 מילים

חוק הפייסבוק פנים רבות לו

השבוע אושרה לקריאה ראשונה הצעת חוק אותה מקדם שר המשפטים גדעון סער. על פי הצעה זו, שופט מחוזי יוכל להורות להסיר תוכן אשר מהווה עבירה פלילית מכל רשת חברתית או אתר באינטרנט. הצעה זו ממחזרת את זו של גלעד ארדן משנת 2018, ומטרתה למנוע הסתה ברשתות.

השבוע אושרה לקריאה ראשונה הצעת חוק אותה מקדם שר המשפטים גדעון סער. על פי הצעה זו, שופט מחוזי יוכל להורות להסיר תוכן אשר מהווה עבירה פלילית מכל רשת חברתית או אתר באינטרנט

באשר להצעה זו נראה שמפת הדעות מתחלקת באופן לא מאד שגרתי. גופים וקובעי מדיניות מתפלפלים אודות מידת פגיעת החוק בדמוקרטיה, ועד כמה המדרון חלקלק – מענייני ביטחון המדינה והציבור ועד לסתימת פיות, פשיזם, מעורבות פוליטית ומה לא.

חלק מטיעוני המתנגדים מצלצלים הגיוני, כמו למשל מאמר המערכת של הארץ "חוק הפייסבוק – מסוכן לחופש הביטוי" ומאמר נוסף של רן בר זיק שנוגעים בנושא גם מזוויות עקרוניות ומוסריות כמו רדיפת עיתונאים ופעילי זכויות אדם, מחיקת תכנים חשובים מהרשת או צנזורה על חופש הביטוי.

אבל מצידו שני של ספקטרום המתנגדים ניתן למצוא את ח"כ בנימין נתניהו ותומכיו, שטוענים גם הם להיותו של החוק פגיעה ממשית בדמוקרטיה. לא ציפיתי לראות תמימות דעים שכזו בין עיתון "הארץ" לבין צד הביביסטי של המפה, אבל הנה, תמיד יש הפתעות בחיים. תומכי ומקדמי החוק עצמם מזכירים באפיון שלהם את מתנגדיו. כלומר, גברים לבנים ושבעים.

לא ציפיתי לראות תמימות דעים שכזו בין עיתון "הארץ" לבין צד הביביסטי של המפה, אבל הנה, תמיד יש הפתעות בחיים. תומכי ומקדמי החוק עצמם מזכירים באפיון שלהם את מתנגדיו. כלומר, גברים לבנים ושבעים

מולם, איפה שתוצאות האמת של הפקרות הרשת לא מפסיקות להתעדכן, נמצאות כל מיני אזוטריות כמו נער בן 15 שהופך לפצצה מתקתקת בגימנסיה הרצליה בשל צפייה בפורנו, פרשת מין חדשה בתיכון בדרום שעדיין תחת צא"פ. שם נמצא הסחר בתמונות נשים, הפורנו כתרבות מין, וכמובן הסחר בסמים שהפך כבר מזמן למפלצת רב ראשית שנמצאת בכל מקום שמטבעות קריפטו ושליחי וולט מגיעים אליו.

שם יושבים בהמתנה דרוכה גם מאות אלפי בוטים (יפה שבעברית קוראים להם בשמם – בוטים), שהשמיצו, קיללו, איימו והניעו את דעת הקהל תוך שימוש בשפה אלימה וברוטלית בשנים האחרונות, כמו דבוקה של עלים ברוח בדרך לשום מקום.

שם נמצא הפרופיל הווירטואלי של רה"מ לשעבר נתניהו שעשה ועודנו עושה שימוש ברשתות החברתיות על מנת להפיץ את מסריו, השיקריים בחלקם, המסיתים ברובם. וכמובן בנו יאיר, מקלדת מפיקה מרגליות, שכבר נחסם בעבר הלא רחוק על ידי טוויטר ופייסבוק.

יצוין שזו לא בהכרח דיכוטומיה מוחלטת. כלומר, מספר הדעות ביחס לחוק הפייסבוק מקביל כנראה למספר הפרופילים הקיימים בפייסבוק, כולל הפיקטיביים. כל אחד יבחר לחשוף או להסתיר את מה שלא עומד בקנה אחד עם האג'נדה החשובה לו וסיבותיו עימו.

מולם, איפה שתוצאות האמת של הפקרות הרשת ממשיכות להתעדכן, יושבים בהמתנה גם מאות אלפי בוטים (יפה שבעברית קוראים להם בשמם – בוטים) ברוטליים שהניעו את דעת הקהל בשנים האחרונות

החוק ,שכאמור עלה בעבר על ידי ארדן ונדחה על ידי נתניהו באופן חד משמעי כבר אז, מקביל כביכול וסמנטית בלבד להגבלת אזכורים של סקס או מיניות בטלוויזיה הישראלית לפני שעה 11 בלילה.

אם הדברים נבחנים על פי הטלוויזיה הישראלית המסחרית והציבורית – אין מיניות במדינת ישראל. אנחנו יותר צדיקים מהוותיקן בקטע הזה. ואם ישנה מיניות – היא בדמות פרשות מין איומות, בדמותו של בכיר המתגרשים אייל גולן או במסגרת פרשות מין מחרידות כמו זו שנקשרה לשמו של משה חוגג.

מיניות נשית מוצאת מקום מפלט בקרב דימויים אנושיים כמו אביבית בר זוהר. אבל סתם סקס רגיל, כחלק רגיל מהחיים? פחות נראה שם. וזו המציאות שאנחנו חיים בה כל החיים מבלי לערער עליה לרגע.

אבל ברגע שמתחילים לדבר על צנזורה ברשת? אוי ואבוי, מצטדקים כל אבירי הזכויות. שחס וחלילה לא יגעו בזכויות הפרט. זאת למרות שהם ואנחנו יודעים היטב שהרשת היא כר אין סופי לפשיעה מכל הסוגים והמינים.

האם זה פוגע בביטחון המדינה והציבור? ברור. אין כמעט הורה שלא מפחד לשלוח את הילד.ה שלו לבית ספר בימים אלו, ובצדק. הילדים והוריהם כאחד הופכים לשיקופים של מה שהם רואים באינטרנט. בהרבה מקרים מדובר באמצעי חינוכי הרבה יותר משמעותי מבית הספר עצמו. וחינוך למרבה הצער, פועל גם לרעה, על אחת כמה וכמה בימי קורונה.

כאשר המדיה הממוסדת מהדהדת בכותרות של דם, כי זה מה שמקליק, את הרעות החולות שעולות מן הרשת, היא נותנת להן תוקף ומקבעת סביבן את התודעה. זה מעגל שמזין את עצמו תוך סגידה לאלוהי רייטינג והקליקבייטים שכבר לא בדיוק ברור מה הם בכלל מודדים.

האם זה פוגע בביטחון המדינה והציבור? ברור. אין כמעט הורה שלא מפחד לשלוח את הילד.ה שלו לביה"ס היום. הילדים והוריהם הופכים לשיקופים של מה שהם רואים באינטרנט

הירידה בכמות המשתמשים בפייסבוק בחודשים האחרונים מעידה אולי על אבדן עניין ברשת, אך מאידך, גם על כך שהכוחות המרכזיים שקידמו את הרשת החברתית לטוב ולרע, עזבו לפי שעה את הבמה.

דפנה גלפז, אשת תכן, חוקרת תרבות ומנהלת קהילת צרכניות הקנאביס "נשים בירוק" 

פוסטים המתפרסמים בבלוגים של זמן ישראל מייצגים את כותביהם בלבד. הדעות, העובדות וכל תוכן המוצג בפוסט זה הם באחריות הבלוגר/ית וזמן ישראל אינו נושא באחריות להם. במקרה של תלונה, אנא צרו קשר.
עוד 732 מילים

תגובות אחרונות

עודכן לפני 48 דקות
זירת הבלוגים
הזמן שלך לומר את דעתך
הצטרפות

הגיע הזמן לחוקק חוק שיאסור על הסדרי טיעון עם נבחרי ציבור

עסקת טיעון בין מנדלבליט לנתניהו, אם תיחתם, תהיה עסקה שערורייתית ומופקרת ● היא תסב נזק לאינטרס הציבורי הכללי, לשלטון החוק, לעקרון השוויון ולאמון הציבור בטוהר המידות של הממונים על אכיפת החוק ● אין ולא יכולה להיות עסקת טיעון עם נבחר ציבור כלשהו, שניתן יהיה לומר עליה כי היא משרתת את האינטרס הציבורי ● פרשנות

עוד 972 מילים ו-2 תגובות

בעקבות הרחבת חוק הפיקדון: שיטת מצליח של רשתות השיווק

רשתות שיווק גבו דמי פיקדון על בקבוקי משקה משפחתיים, על אף שאלה יוצרו לפני כניסת החוק לתוקף וכספי הפיקדון לא יוחזרו לצרכנים ● האם מדובר ברצף של טעויות נקודתיות או ניסיון לעשות רווח קל תוך הפרת החוק ופגיעה בסביבה?

עוד 785 מילים

הכפרים ליד חברון נחנקים משרפת פסולת ישראלית

תחקיר אם לפני האינתיפאדה השנייה רבים מתושבי הגדה המערבית היו עובדים בישראל, עתה חומת ההפרדה בשטחי C מאלצת אותם להתפרנס משרפת פסולת אלקטרונית ישראלית – מה שהביא לעלייה מטאורית בשיעורי הסרטן בכפרים הסמוכים לחברון ● תושבים מספרים: "אין ברחוב שלנו בית שאין בו מישהו שחלה בסרטן או נפטר"

עוד 2,637 מילים

חיילים נשלחו לבקש בדיקות מהוריהם או לקנות בעיר הסמוכה

התפרצות האומיקרון לא פסחה על צה"ל, והבלגן בצבא חוגג ● יש מחסור בבדיקות קורונה בבסיס ● חיילים מאומתים נשלחו מהבסיס לביתם ● הורים נקראו להסיע חיילים מאומתים ולהביא לילדיהם החיילים בדיקות ● שני מקרים של הדבקה בבסיסי צה"ל חושפים תמונת מצב כאוטית וחסרת שליטה ● דובר צה"ל: "אין מחסור בבדיקות אנטיגן" ● דו"צ על שליחת החיילים המאומתים לבתיהם: "נערכים להקמת מתקני החלמה ובידוד ייעודיים"

עוד 723 מילים

דיווח: נתניהו מוכן להודות בעבירות של הפרת אמונים כחלק מהסדר טיעון

מנדלבליט - לפי הפרסומים בנושא - דורש שבהסדר ייקבע שעל נתניהו ייגזרו עבודות שירות ● אף שסוכם שיתנהל משא ומתן על המשך הנטיעות בנגב, חברי רע"ם לא הגיעו להצבעות בכנסת; באופוזיציה ניצלו את הרוב שלהם וקידמו חמש הצעות חוק ● בניגוד להחלטת ליברמן קבע בג"ץ שלא ניתן לבטל את הסבסוד של מעונות היום לאברכים באמצע השנה ● אורה הרצוג הובאה למנוחות בהר הרצל

עוד 52 עדכונים

מהומות הבדואים בנגב שורפות גם את הקואליציה

הפרות הסדר הקשות בנגב אמש החזירו את הפוליטיקה לקווי המתאר של ימין מול שמאל, עם יאיר לפיד שוב באמצע ● אמש, הלחץ של לפיד ניכר היטב ● גם הוא מבין שהנגב הוא בסיס הקולות הכי גדול של רע"ם וכי מנסור עבאס נדחק לקיר ● "עבאס לא יכול לצאת מהסיפור הזה בלי הישג", אומר גורם ברע"ם, "וההישג היחיד הוא הפסקה מוחלטת של הנטיעות" ● פרשנות

עוד 640 מילים ו-2 תגובות

איראן מתמודדת מול אויב קשוח יותר מהמעצמות: פיפ"א

ה-AFC הודיעה בסוף השבוע כי איראן לא תורשה להשתתף בליגת האלופות של אסיה ● ההחלטה מעוררת סערה קשה בקרב האיראנים, אומה חובבת כדורגל ● זאת, לצד אולטימטום שהגישה פיפ"א לטהרן בנושא הכנסת נשים לאצטדיונים ● אם איראן לא תשנה את חוקיה בתוך חודשיים, היא תורחק מכל פעילות בינלאומית של פיפ"א - ואת ההחלטה הזו, שום סבב שיחות לא יוכל לשנות

עוד 789 מילים

ישראל הייתה הראשונה בעולם שהסדירה את הפונדקאות בחוק - אמנם בהסדר עקום ולא הוגן - בשעה שמדינות אחרות אסרו על קיומה או השאירו אותה לשוק הפרוע ● התיקון לחוק הפונדקאות שנכנס לתוקפו השבוע מוציא את ישראל מרשימה שחורה של מדינות מפלות שאפשרו פונדקאות רק לזוגות הטרוסקסואליים ולנשים, ומכניס אותה לעולם שמתווכח על סוגיית הפונדקאות כבר 35 שנה

עוד 3,056 מילים ו-1 תגובות

"אנחנו בצרות. אנשים התייאשו מלהגיע"

חולדאי מתגאה בהשלמת העבודות על הרכבת באלנבי אך לא מציע סיוע לעסקים שסמוכים לעבודות ברחבי העיר ● בז'בוטינסקי ברמת גן ובני ברק יש שובל ארוך של חנויות סגורות ובבת ים הסוחרים מדווחים על ירידה דרסטית בתנועת הלקוחות ● הם דורשים הנחה במסים, אך אין להם את מנופי הלחץ של הקניונים והרשתות ● בעל עסק: "יש לי לקוחות מבוגרות שפשוט לא יכולות להגיע"

עוד 2,099 מילים

לפיד: "כמו שממשלת נתניהו עצרה את הנטיעות ב-2020 אפשר לעצור גם עכשיו"

מוקדם יותר נטעו חברים בליכוד עצים ביער יתיר ● חולי קורונה לא יידרשו לשהות עשרה ימים בבידוד, אלא שבעה, אם בשלושת הימים האחרונים לבידוד לא יחוו תסמינים ● בנט: נגיע למיליוני נדבקים ● ביהמ"ש העליון התיר להמשיך בחיפוש בטלפונים של יועצי נתניהו, יונתן אוריך ועופר גולן, אף שהחיפוש החל ללא צו ● אלקין הקים ועדה לבחינת הקריטריונים למגורים בדיור הציבורי

עוד 49 עדכונים
סגירה
בחזרה לכתבה