בנט: "סרבני החיסונים מסכנים את כולנו. לכו להתחסן!"

הקבינט אישר את התו הירוק והמליץ לאסור טיסה גם לבריטניה, גיאורגיה, קפריסין וטורקיה ● מכה לגלנט: מנדלבליט קבע שיש להעניק פרס ישראל לפרופ' גולדרייך ● בג"ץ דחה עתירות לחקירה נגד נתניהו בפרשת הצוללות ● ועדת המחירים ממליצה לבטל פיקוח על מחיר הלחם ● בג"ץ ליועמ"ש: להסביר מדוע נתניהו לא מחזיר את הכסף למיליקובסקי ● אש נגד נתניהו: "יש לנו קשר עם חברות החיסונים, לא זקוקים לעזרה"

ראש הממשלה נפתלי בנט במסיבת עיתונאים במשרד רה"מ, 14 ביולי 2021 (צילום: Noam Revkin Fenton/FLASH90)
Noam Revkin Fenton/FLASH90
ראש הממשלה נפתלי בנט במסיבת עיתונאים במשרד רה"מ, 14 ביולי 2021

משרד הבריאות פירסם את הנחיות התו הירוק שייכנסו לתוקף בעוד שבוע.

הנחיות התו הירוק ל-29 ביולי 2021
הנחיות התו הירוק ל-29 ביולי 2021

 

חקירת החשד לשיפוץ בית משפחת נתניהו בקיסריה באופן לא חוקי מתקציב משרד רה"מ, כנראה לא יהפוך לחקירה פלילית. כך דווח הערב ב-N12.

"ממשלה מנופחת שמממנת מאות משרות מיותרות לחלוטין", אמר לפני שנה בדיוק ח"כ יאיר גולן, (מרצ) שיתמנה בשבוע הבא לסגן שר בתמורה לכך שיוותר על ראשות ועדה.

במקביל, נמצא סידור עבודה (מיותר) גם לח"כ אלי אבידר (ישראל ביתנו) שאמור להתמנות לשר במשרד רה"מ ולאחר מכן לשר המודיעין במקום אלעזר שטרן שיתמודד על ראשות הסוכנות.

בככר רבין נערך הערב אירוע של תערוכת "עם חופשי בארצנו", שמספרת את הסיפור של מחאת בלפור.

ניצן הורוביץ התעמת הערב עם אורנה ברביבאי בקבינט הקורונה. לפי דיווח בחדשות 13, שרת המדע אורית פרקש הכהן אמרה שהיא רוצה להחריג את חדרי הכושר מההגבלות. הורוביץ השיב ש"צריכים לאשר את התו הירוק מבלי להיכנס למקומות ספציפיים כמו בריכות וחדרי כושר".

השרה ברביבאי נכנסה לדיון וביקשה ש"שר הבריאות יסביר את ההבחנה". השר ניסה להיכנס לדבריה והיא הגיבה ב"ניצן אל תסתום לי את הפה, אם תצעק אני אצעק חזק יותר. תרגיע את עצמך". הורביץ השיב לה "אני רוצה לענות, שאלו אותי שאלה".

בהמשך הדיווח צויין שראש הממשלה נפתלי בנט אמר שהוא "עושה את התו הירוק רק כדי שאנשים יתחסנו", והיועמ"ש אביחי מנדלבליט אמר ש"זו אמירה בעייתית".

סגירה