ועדת המחירים ממליצה להסיר באופן מיידי את הפיקוח על מחירי הלחם האחיד

דיווח: לראשונה שיגרה רוסיה טילים לעבר מטוסים ישראליים בשמי סוריה ● השבוע תבוטל החובה על הנכנסים ארצה לעבור בדיקת PCR ● המשטרה ביקשה מבהרב-מיארה אישור לפתוח בחקירה פלילית נגד טיבי וכסיף ● בנט הוציא את סילמן מישיבת הסיעה לאחר שסירבה לומר אם תתמוך במינוי כהנא לשר ● דיווח: כתב היד שעל המעטפה שנשלחה לגילת בנט זהה לזה של ספורטה חניה

לקוחות בסניף רמי לוי במודיעין, 1 בפברואר 2022 (צילום: יוסי אלוני, פלאש 90)
יוסי אלוני, פלאש 90
לקוחות בסניף רמי לוי במודיעין, 1 בפברואר 2022

שר הרווחה מאיר כהן אומר הבוקר ברשת ב׳ על רקע אסון הרעלת המזון בהוסטל בחולון כי "שירותים רבים במשרד הופרטו לאורך השנים אך במקביל לא נבנה מערך פיקוח הולם ויעיל".

אתמול פרסם משרד הרווחה פרסם תוכנית להידוק הפיקוח על מסגרות הדיור.

משה אבוטבול קובל בפני היועמ״ש לממשלה על מהלך מינוי מתן כהנא לשר מחדש.

בישראל היום מדווחים כי בחלק הסגור של ישיבת סיעת כחול לבן בשבוע שעבר הקריא שר הביטחון בני גנץ הודעת ווטסאפ ויראלית ובה כביכול איומים של גורמים ערביים להשתלט על מדינת ישראל. לדעת גנץ כותבי ההודעה צדקו והוא אמר "זה לא רחוק מהמציאות. אני מעריך שבתוך כמה שנים נהיה במצב שהמדינה היהודית תהיה בין גדרה לחדרה. אנחנו במרחק כמה שנים מזה".

לשון ההודעה שהועברה:

*קיבלתי ושווה קריאה !! כמה שזה נכון , לך תסביר את זה לשמאלנים.*
תמשיכו לקלל , אין לכם סיכוי נגד אללא , לאט לאט אנחנו נוגסים לכם במדינה , יש לנו שטח בנגב בגודל גוש דן שמלא בפחונים עם ילדים בדואים קטנים , מה תעשו , זה שטח פלסטיני בפועל ??
ברגע שיבוא טרקטור אחד אנחנו נשתמש בארגוני השמאל כמו שלום עכשיו ובצלם שיפנה לשליט האמיתי במדינה (בגץ) כדי להוציא צו עצירה ונשלח ילדים וצעירים לזרוק אבנים ולהתבצר במקום ,עד שתברחו כמו עכברים מהשטח , כל אבן שתקום בנגב נשבור לרסיסים.
הגליל בעזרת אללא גם שלנו בקרוב ,
אנחנו קונים מהמנהל דונם ב-50,000 שקל בעוד היהוד משלם 1150,000 שקל . כבר היום אנחנו 85% מאוכלוסיית הגליל ומשתלטים בקצב מהיר , בונים בתים בכל פינה בלי היתרים , למה מי יתעסק איתנו ??
והיהוד שגר בגליל כולם בורחים למרכז הארץ , למה סובלים מהצקות , אלימות בכבישים , פרוטקשן ,יריות
, גניבות ושודים .
בעזרת אללה כל הצפון והדרום יהיה ערבי בדואי , אתם המדינה שלכם תהיה גדרה עד חדרה ומישור החוף .
בחייאת אללא , הכל בזכות אללא , תודה לך אללא שהיהוד כל כך מטומטם ונתן לנו את כל הטוב הזה ,
אתם היהוד תודה על הדמוקרטיה שלכם , בזכותה אנחנו בונים איפה שבא לנו ,
לא משלמים מיסים וארנונה , סוחטים את היהוד בביטוח לאומי 18,000 כל חודש , גונבים מהיהוד רכבים וקורקינטים, היהוד משלם לנו מס ( פרוטקשן ) בגליל ובנגב , מנצלים את הבתי חולים שלכם , אצלנו נפצעים הרבה , היהוד בא לקנות אצלנו הכל כולל חלקי חילוף לרכב ( הכל גניבות מהיהוד) , אבל אנחנו עושים
קניות רק בג'נין וברטא.
תודה לך אלללא , אנחנו לא רוצים מדינה פלסטינית , רוצים לחיות במדינת ישראל שיכולים להמשיך לנצל את היהוד .
למה בפועל אנחנו השליטים , בנגב ובגליל , תשאלו כל יהודי שגר שם , אף יהוד ואני אומר אף יהוד לא יעיז להתחצף לערבי או לבדואי למה יחטוף יריות בבית ויברח הוא והמשפחה שלו כמו עכבר מבוהל , באחריות תשאלו כלללל היהוד שם .
השלטון אומר לכם הגליל והנגב זה יהודי , אני אומר לכם בפועל זה שטח פלסטיני , לא משנה מה כתוב אצלכם בשטח אנחנו שולטים , כל עסק חדש בנגב משלם לנו מס פרוטקשן , כל שכונה שתקום לא תקום בלי תשלום פרוטקשן .
אנחנו פעם בשנה מביאים לנגב מלא טרקטורים ובטון ובונים את המדינה הפלסטינית קילומטר קילומטר , תשאלו את ראאד סאלח כל שנה מארגן יום בניית המדינה הפלסטינית בנגב, שתקום בזכות אללאאא שלנו .
תמשיכו לבנות לנו כבישים ובתים בנגב ובגליל הכל יהיה שלנו , אתם תברחו בלי שנתאמץ בכלל ,תמכרו את הבתים שלכם בגרושים לערבים
עם יד על הלב יש ליהוד אומץ לגור בשכונה עם ערבים ?? חבל עליו יא עייני האוטו שלו כל יום נגנב , הילדים שלו יקבלו מכות רצח מהילדים שלנו , הם חזקים וחסונים למה עובדים קשה לא כמו אצלכם כל יום על המחשף , היהוד שחיי איתנו יהיה כמו עבד חלש ונחות , אם ירים את הראש נחתוך לו את הראש. וכל היהוד בגליל בנגב יודע , אפילו דגל ישראל אסור לשים על האוטו .
שום דאווינים עם המטס שלכם , לנצח אותכם לא צריך לא מטוסים ,לא פצצה גרעינית , מספיק רחם של אישה ,ארגוני שמאל דמוקרטיה וקצת עזרה מאללא

מתן כהנא הבוקר ברשת ב׳: אני מתכנן להמשיך ברפורמת הכשרות.

על הודעת רע"ם לגבי הבנייה בכפרים הבלתי מוכרים אמר: "אני חושב שאחרי שנים רבות של הזנחה ואובדן המשילות בנגב, באה הממשלה שלנו ועושה טיפול שורש רציני. לשמחתי זה בתיאום עם התושבים, עם הבדואים. לא הייתי עושה מזה כזה עניין". 

אופיר סופר זועם על העברת כספים לג'סר א – זרקא לבניית כביש – לטענת ישראל היום, זו הבטחה לעבאס על רקע הישארותו בקואליציה.

גורמים בסביבת לפיד מסרו לישראל היום: "הוחלט לקדם החלטה ייעודית ליישוב ג'סר א-זרקא כבר בהחלטה 550 במסגרתה הוחלט להקצות סך של 40 מיליון שקלים לצרכי היישוב לצד המענים האחרים שהיישוב זכאי להם. מדובר ביישוב חלש מאוד שסובל מפערים גדולים בחינוך, ברווחה ובתשתיות. מדובר ביישוב הערבי היחיד הממוקם על רצועת החוף ויש בכוונתינו לסייע לו לממש את הפוטנציאל הגלום בו. במסגרת ההסכמות עם רע"מ הוחלט שנעמה שולץ תסייע לקדם יחד עם משרדי הממשלה השונים ובראשם המשרד לשוויון חברתי את ההחלטה כך שהיא תגיע לממשלה בחודשיים הקרובים".

סגירה