שקרנות פתולוגית, לכאורה, היא הפרעה נפשית – תזכורת לשופט

בנימין נתניהו ועו"ד יוסי כהן בדיון בתביעת הדיבה נגד אהוד אולמרט, 12 ביוני 2022 (צילום: אבשלום ששוני/פלאש90)
אבשלום ששוני/פלאש90
בנימין נתניהו ועו"ד יוסי כהן בדיון בתביעת הדיבה נגד אהוד אולמרט, 12 ביוני 2022

לא מובן מדוע ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט מתאמץ להוכיח שמשפחת ראש הממשלה לשעבר נתניהו "חולי נפש". שקרנות פתולוגית היא הפרעה נפשית, והראיות לה, לכאורה, מרוחות על פני שנים ארוכות בכל כלי התקשורת בפומבי ובגלוי.

שקריו של בנימין נתניהו האב גלויים לעין, בוטים, מקוממים, מרגיזים.

לא מובן מדוע אולמרט מתאמץ להוכיח שהנתניהוז "חולי נפש". הראיות לכאורה לשקרנות פתולוגית מרוחות על פני שנים בכלי התקשורת בפומבי ובגלוי. שקריו של נתניהו האב גלויים לעין, בוטים, מקוממים, מרגיזים

אפשר להזמין את בני גנץ להעיד. אפשר להזמין את הרמטכ"ל ואת שר הביטחון ואת מפקד חיל הים עימם נתניהו לא התייעץ, כשאישר צוללות מתקדמות למצרים וטען בדיעבד שמדובר בסוד שאפילו הם מנועים מלדעת אותו.

אפשר להזמין את מנהיגי חמאס לבדוק אם נתניהו מוטט את שלטון חמאס (כפי שהצהיר חגיגית בשנת 2009 כהבטחת בחירות מרכזית) או שמר עליו ואפילו טיפח קשרים אינטימיים עם מנהיגו בשל אינטרס פוליטי.

סתם דוגמאות מהירות מהזיכרון. כי הרי אצל נתניהו השקרנות היא כנראה פתולוגית. דרך חיים והתנהגות שמנהיגי עולם נחשפו אליה. זוכרים את הדיאלוג הקצר שנלכד בטעות במיקרופונים הפתוחים, כשנשיא צרפת דאז ניקולא סרקוזי אמר לנשיא ארה"ב דאז ברק אובמה: "לא סובל את נתניהו, הוא שקרן", ואובמה ענה: "לך נמאס ממנו? אני מתמודד אתו כל יום".

אתר צרפתי חושף שיחה אישית בין סרקוזי לאובמה בה החליפו מילים קשות על נתניהו, כשסברו שאיש אינו מקשיב. סרקוזי: "הוא שקרן,…

Posted by ‎וואלה!‎ on Monday, November 7, 2011

נחשפו אליה גם פוליטיקאים מכל קצות הקשת (הלו ניר ברקת כבר מונית לשר האוצר? ומה עם תורך ברוטציה, גנץ?) והציבור הישראלי על פלגיו השונים (הערבים נעים בכמויות באוטובוסים של השמאל, מפגיני בלפור הם אנרכיסטים שעושים צרכים בחצרות).

כאשר נוח לו הוא מאשר פתרון לבעיית מהגרי העבודה בדרום תל אביב, ויום למחרת הוא מבטל ומתכחש.

אצל נתניהו השקרנות היא כנראה פתולוגית. דרך חיים והתנהגות שמנהיגי עולם נחשפו אליה, כמו גם פוליטיקאים מכל קצות הקשת והציבור הישראלי על פלגיו השונים

כשנוח הוא מבטיח מאות מיליארדים ממתווה הגז וכשמתברר שעד היום במשך שנים לא הגיעו המיליארדים הללו אפילו למיליארד אחד, הוא שולח את חנפניו לשקר בשמו.

כשהוא נותן ראיון (נדיר יחסית, כי לרוב הוא מעדיף הצהרות חד צדדיות לאומה, שאין בהן מקום לשאלות עיתונאים או לביקורת) של 32 דקות לטלוויזיה, בדיקת עובדות עיתונאית מעלה שמופיעים בו 21 שקרים ועוד רצף חצאי אמיתות וספינים.

בממוצע, שקר או ספין לדקה. הספק מרשים.

הגברת נתניהו אמרה אתמול בעדותה במשפט הדיבה נגד אולמרט ש"אצלנו לא שותים אלכוהול", כאשר תיק 1000 המתנהל בביהמ"ש המחוזי מכיל עשרות ראיות ועדויות על אספקת שמפניה במשך תקופה ארוכה במאות אלפי שקלים למעון רה"מ נתניהו. נראה שהמשטרה הייתה צריכה לבדוק עם ינשוף את רמת צריכת האלכוהול בבלפור בתקופת הנתניהוז שם.

הגברת נתניהו אמרה בעדותה במשפט הדיבה אתמול ש"אצלנו לא שותים אלכוהול", כשתיק 1000 המתנהל בביהמ"ש המחוזי מכיל עשרות ראיות ועדויות על אספקת שמפניה במאות אלפי שקלים למעונם

שקריו של הבן מרוחים בעמודי הטוויטר שלו, הוא עצמו כבר נאלץ להתנצל כבר כמה פעמים ולחטוף גם מספר תביעות דיבה על שקריו.

שקרנות שיצאה משליטה ידועה בעולם הרפואי כשקרנות כפייתית או פתולוגית.
והשקרנות הפתולוגית היא מחלה. אצל הנתניהוז היא גלויה. לכאורה, היא דרך פוליטית והיא דרך חיים.

חפירה קצרה אצל ד"ר גוגל מביאה מחקרים על שקרנות כפייתית, המוכרת גם כשקרנות פתולוגית, ואלה מסבירים שזו הפרעה נפשית של ממש, הגורמת לאדם לשקר ללא הפסקה.

השקר הופך להיות דרך חייו של השקרן המועד, מנהג קבוע, ולרוב ללא סיבה ממשית לשקר. כך קובעים גם מכונים המטפלים בשקרנות כפייתית כמו בכל מחלה כפייתית אחרת.

השקרן הכפייתי אינו חושש לפגוע, להיפגע, או כל סיבה אחרת שעשויה להרתיע אנשים מלשקר.

במרבית המקרים, השקרנות הפתולוגית מעידה על הפרעה נפשית עמוקה יותר ממנה סובל האדם.

היא מתבטאת בצורך לייפות ולהגזים, כלומר "לספר את הסיפור שאנשים רוצים לשמוע". שקרנות פתולוגית היא צורך כפייתי לשקר, המתחיל לרוב כבר בגילאי הילדות והופך להיות התשובה לכל שאלה שנשאל האדם, ואחד מהרגליו הבסיסיים ("מה? מה פתאום?").

שקרנות שיצאה משליטה ידועה בעולם הרפואי כשקרנות כפייתית או פתולוגית. והשקרנות הפתולוגית היא מחלה. אצל הנתניהוז היא גלויה. היא דרך פוליטית והיא דרך חיים

שקרנות פתולוגית לא חייבת להיות אינדיבידואלית. היא יכולה להופיע גם בארגונים ואפילו במדינות (למשל המשטר של פוטין ברוסיה).

אפשר כיום לצלול אל עולם השקרים שהנחיל נתניהו לישראל. בכל נקודת זמן אפשר לשים את האצבע על שקר מופרך אחר. הנה רשימה חלקית:

מושג "גוש 55" נולד מיד לאחר שנתניהו הפסיד את הבחירות. כלומר – הפסדנו בבחירות ואנחנו לא מכירים בזה. אז כדי להיות מרכיב מרכזי בשלטון – מחברים מספר מפלגות שרק לפני רגע נאבקו אחת בשנייה שלא "תשתה לה קולות". זוכרים? ימינה נגד הליכוד, הליכוד נגד עוצמה יהודית ועוצמה נגד הבית היהודי, שבתוך עצמו כבר התפרק יום למחרת הבחירות. אבל הנה הפלא ופלא לפתע הם כבר לא 33 אלא 55. לא 8 מנדטים ולא 3 מנדטים אלא 55.

גוש 55 היה בעצם מרד בדמוקרטיה. אם כולם נכנסים לממשלה ואין אופוזיציה אז גם אין דמוקרטיה.
גוש 55 היה פשוט רמאות.
הם לא הלכו לבחירות כגוש 55 כי הם היו מפלגות עצמאיות, וגם לא ידעו כמה מנדטים יקבלו. אבל אחריהן הם יצרו אד הוק את השקר הזה.

לאחר הבחירות האחרונות החל נתניהו במדיניות של החרמת הכנסת. אנשי הליכוד וחברי הגוש לא משתתפים במשחק הדמוקרטי. לא בוועדות ולא בכללי המשחק הפרלמנטרי.

הם מתנגדים לכל הצעת חוק גם אם היא לטובת כלל הציבור, ואינם מציבים שום אלטרנטיבה אלא רק התנגדות, שמטרתה הפלת הממשלה והחלפת השלטון. זו מורשת נתניהו. הניסיון לומר שזו הדמוקרטיה, השקר המעוות הזה, מופץ בידי מכונת התעמולה של נתניהו.

לאחר הבחירות האחרונות החל נתניהו בהחרמת הכנסת. חברי הגוש לא משתתפים במשחק הדמוקרטי, בוועדות או בכללי המשחק הפרלמנטרי. השקר המעוות שאומר כי זו הדמוקרטיה, מופץ בידי מכונת התעמולה

השבוע פורסמו הנתונים בידי פייקריפורטר על מספר הקבוצות והבוטים המשרתים את מכונת התעמולה השקרית הזאת.

נמשיך אל השיח השקרי השותל מושגים מעוותים במוחם של עיתונאים, חברי כנסת והציבור הרחב בכלל. הספינים האלה מקבלים במה כל יום. גם כיום.
"ממשלה בתמיכת המשותפת היא סכנה לישראל ואסון" – אבל הישענות על המשותפת כדי להקדים בחירות או לבחור מבקר מדינה, או להתנגד לכל חוק של הקואליציה זה סבבה. לא אסון.

מפלגת רע"ם הם "תומכי טרור". כשנתניהו ניהל פגישות בביתו עם מנסור עבאס זה היה לגיטימי, אבל למחרת ההסכם של רע"מ עם בנט-לפיד, נתניהו החל להכחיש ושופריו שחיבקו את עבאס החלו להתנפל עליו.

"ימין חזק" מפמפם האיש שנכנע לחמאס, שחרר 1000 מחבלים עם דם על הידיים, שחרר את השייח יאסין בפרשת חאלד משעל, שתק מול אלפי רקטות ובלוני תבערה במשך שנים, נכנע לדרישה להסיר את המגנומטרים בהר הבית, התנצל על פרשת המרמרה ושילם פיצויים למי שממשלתו כינתה "מחבלים".

זה ראש הימין שאישר מכירת צוללות מתקדמות למצרים, חמקנים לאמירויות וויתר על שטחי החכירה מירדן. זו ממשלת ימין חזק או ממשלת ימין חלשה ומטורללת? אבל העובדות לא יבלבלו אותם.

נמשיך אל השיח השקרי השותל מושגים מעוותים במוחם של עיתונאים, חכ"ים והציבור הרחב. הספינים האלה מקבלים במה כל יום. גם כיום. "ממשלה בתמיכת המשותפת היא סכנה ואסון", "רע"ם הם תומכי טרור"

ממשלה שאישרה כל חודש העברת עשרות מיליוני דולרים לחמאס בזמן שהוא המשיך לירות ולזרוק בלוני תבערה ומרר את חיי התושבים בעוטף עזה – היא לא ימין חזק אלא ימין שקרן.

אבל הכוונה היא פשוט לשטוף לציבור את התעמולה ישר לאוזן כי הרי השמאל חלש וגם אשם. שנה שלמה שבה חמאס לא ירה בלוני תבערה בזמן ממשלת השינוי ורק 6 רקטות נורו מעזה, לעומת למעלה מאלף בכל שנה של נתניהו. אבל השקר הוא מחלה. שקר כפייתי בחיים הפוליטיים כמו בחיים האישיים.

וככה זה נמשך כבר שנים.

  • "חמגשיות" הן בעצם ארוחות גורמה במאות אלפי שקלים וחיוב כפול שלהן למרות העסקת מבשלת.
  • "כמה סיגרים" הם בעצם אספקה שוטפת במאות אלפי שקלים של אלפי סיגרים וארגזי שמפניות וויסקי משובח.
  • "מותר לקבל מתנות מחברים" זה פשוט שוחד.
  • "כוס תה לאביה הצדיק של שרה" פירושה העסקת עובדת ניקיון במעון הרשמי כמטפלת סיעודית פרטית של אביה, על חשבון המדינה.
  • "סיקור אוהד" הוא בעצם גניבת התודעה של הציבור כדי לזכות בבחירות, תוך שתילת תודעה כוזבת לטובתו האישית של רה"מ (נתניהו) ואשתו. סיקור אוהד הוא פשוט שוחד ומרמה.
  • "רדיפה" היא בעצם שם גנאי לחקירה של חשדות.
  • "מסע ציד" הוא תיאור מסולף של שלל החקירות הפליליות.
  • "תפירת תיקים" היא קללה על הגשת כתבי אישום.

ערימות של שקרים יומיום. ברשתות ובטלוויזיה, בציוצים ובוואטסאפים. דף מסרים יומי ובו שקרים אין סופיים נשלח, מפורסם, ומופץ יומיום.

האם איש מקצוע מתחום הרפואה יכול להכחיש שמדובר לא רק בספין פוליטי אלא בהפרעה ממש? לכאורה, לכאורה, לכאורה. בוודאי שלכאורה. עוד לא נגמר משפט אולמרט.

נתניהו החתים את מפלגות תומכיו על "כתב נאמנות", התחייבות, חתימה לנתניהו. כלומר חברי כנסת, שאמורים היו להיות נציגי הציבור שבחר בהם, משקרים לציבור בוחריהם ומעבירים את נאמנותם לאדם אחד.

נתניהו החתים את מפלגות תומכיו על "כתב נאמנות", התחייבות, חתימה לנתניהו. כלומר חברי כנסת, שאמורים היו להיות נציגי הציבור שבחר בהם, משקרים לציבור בוחריהם ומעבירים את נאמנותם לאדם אחד

האסון עם כל המלל המסולף האורווליאני השקרי הזה הוא, שהאנשים שמדבררים אותו ושוטפים לציבור את המוח, הם אותם אנשים שניהלו את המדינה, חוקקו חוקים וקיבלו החלטות על חיים ומוות. גז וצוללות. חוק ועבירות על החוק. אותם אנשים שמנסים כרגע שוב לתפוס את השלטון.

אז אם ככה הם מתארים את המציאות הפוליטית, אפשר להבין מדוע מצבה של המדינה הגיע לשלב הקטסטרופלי.

מדוע פקקים, וקריסת בתי חולים, ויוקר מחיה מטורף, והריסת הדמוקרטיה, והתמוטטות הביטחון בגבולות.

כי הרי אפשר לתאר את המצב במילים גבוהות ויפות לפני הבחירות, ויום למחרת, כשמתברר שהפסדת, להסביר כמה המצב חמור ומחייב אחדות וראש ממשלה יחיד ומיוחד שימשיך לכהן תחת חשדות פליליים וכתבי אישום.

ואם אחדות לא הולכת, הרי הממשלה החלופית, ממשלת השינוי שהוקמה, היא "ממשלה רעה", "מסוכנת", "ממשלת חמאס עבאס" וחבריה הם "שמאלנים בוגדים" ו"נוכלים".

ככה זה נמשך. כדאי לתעד, לזכור ולצרוב את הניסיון לשבש את חיינו באמצעות יצירת מצג שווא של מציאות. יומיום בכל נושא. בכפייתיות חולנית.

הרשימה בלתי נגמרת. חודשים ספורים לפני בחירות 2021 נתניהו הציג בסרטון עם העצמאים גרף שלכאורה מעיד שאזרחי ישראל חושבים שהמצב הכלכלי טוב. אבל המכון לדמוקרטיה טען שזה גרף מ-2019 מלפני הקורונה ונתניהו מציג אותו כאילו הוא מ-2020 או 2021.

נתניהו יצא לפני הבחירות למסע אל החברה הערבית, כאשר הוא מבין שמאגר הקולות בימין לא יעזור לו להיבחר. שהוא צריך גם קולות משמאל או מהערבים.  בביקור בנצרת הוא טען שלא הבינו אותו כשאמר את מה שאמר נגד הערבים בבחירות 2015, אלא שהוא תקף "רק את הרשימה המשותפת" ולא את ערביי ישראל (שהרשימה היא בחירתם).

האסון עם כל המלל המסולף האורווליאני השקרי הוא, שהאנשים שמדבררים אותו ושוטפים לציבור את המוח, הם אלה שניהלו את המדינה, חוקקו חוקים וקיבלו החלטות על חיים ומוות. גז וצוללות. חוק ועבירות על החוק

נתניהו התלונן בשלב מסוים שרוצים לרצוח אותו. הפנה את הציבור אל פוסט של "דנה רון". האיש המוגן ביותר בישראל מאז רצח רבין התלונן על איומים על חייו. אלא שהפרופיל הזה שמאיים עליו התגלה כזיוף.

המניפולציות האלה הרי לא נשארות במסגרת השיח ברשת. כמה חודשים לפני הבחירות עלה בפייסבוק דף שהתחזה לדף הפייסבוק של ארגון המחאה "קריים מיניסטר". בדף המזויף הזה הועלה פוסט שקרא למפגינים להצטייד בגז מדמיע ובשוקרים, שהארגון כביכול מחלק להם, כדי שיוכלו להשתמש בו נגד השוטרים.

את הפוסט השקרי שיתפו "הצל" יואב אליאסי, וגם יאיר נתניהו, ודרכם הוא הגיע לעוקבים רבים שהמשיכו להפיץ אותו. מה שקרה לאחר מכן מראה את כוחה של מניפולציית השקר ברשת: דוברות המשטרה הוציאה הודעה שבה היא מדווחת על כך שברשתות החברתיות פורסמה הודעה שקוראת למפגינים להצטייד בגז מדמיע ובאמצעים פוגעניים נוספים נגד שוטרים.

לאחר מכן קצין המשטרה סנ"צ זיו שגיב התראיין בערוץ 13, הקריא את הפוסט המזויף מהדף המזויף בשידור חי, והמחיש איך המניפולציה עבדה גם עליו — האיש הוא ראש מדור החקירות במשטרה. כשלושה שבועות לאחר מכן, בדיון בכנסת, הקריאה ח"כ אסנת מארק את אותו פוסט שקרי.

כך שטפו את מוחנו יומיום בשנה האחרונה בכל פלטפורמה.

קצין המשטרה סנ"צ זיו שגיב התראיין בערוץ 13, הקריא את הפוסט המזויף מהדף המזויף בשידור חי, והמחיש איך המניפולציה עבדה גם עליו — האיש הוא ראש מדור החקירות במשטרה

נתניהו הבטיח כבר 4 פעמים בשנים 2009, 2015, 2020 ו-2021 דמי אבטלה לעצמאים ופשוט לא קיים.

נתניהו טען בערוץ 20 שאף פעם לא ביקש דחייה במשפטו.  שקר מתועד.

נתניהו טען שהוא הראשון שזיהה את בעיית הקורונה אבל סרטוני מערכת בחירות ממרץ 2020 מוכיחים שהוא הראשון שזלזל באיום הקורונה. ביטל אותו ושלח את המצביעים לקלפי.

נתניהו טען באזני אמיר אבגי שכניסת הנגיף לארץ נמנעה. נתניהו התראיין ב-4.3.21 לרשת בתכנית הבוקר והצהיר שהקורונה מאחורינו, כאשר הפרופ' נחמן אש הפרוייקטור איים בסגר נוסף בפסח.

נתניהו טען בראיון נוסף לאודי סגל ש"יש תקציב". כמובן שלא היה תקציב חוקי מאושר באותו זמן, אלא רק תקציב המשך אוטומטי.

נתניהו אמר בתקופת אולמרט שראש ממשלה השקוע עד צוואר בחקירות לא יכול לכהן – אבל כשהוא עצמו חטף שלושה כתבי אישום, הוא נאבק בכל דרך כדי להמשיך לכהן וניסה לדרוס ולרסק את מערכות החוק והמשפט.

עמד בביהמ"ש המחוזי ערב פתיחת משפטו וטען שהתיקים יתרסקו והאשים את המשטרה והפרקליטות ב"תפירת תיקים". שורה של עדים כבר העידו במשפטו ושום ראייה לתפירת תיקים לא הוצגה לביהמ"ש.

אבל רשימת השקרים התארכה עד בלי סוף.

נתניהו אמר שחייבים רוטציה – אבל בבחירות 2021 טען בתוקף והצהיר והבטיח שלא תהיה רוטציה.

נתניהו אמר בתקופת אולמרט שרה"מ השקוע עד צוואר בחקירות לא יכול לכהן – אבל כשהוא עצמו חטף 3 כתבי אישום, נאבק בכל דרך כדי להמשיך לכהן וניסה לדרוס ולרסק את מערכות החוק והמשפט

ערב אישור תקציב המדינה בכנסת בקריאה ראשונה נתניהו תקף בנאום בוטה את הממשלה שפוגעת בחלשים ומביאה תקציב גרוע, וזאת אחרי שבמשך שנתיים הוא עצמו מנע העברת תקציב כדי לא לקיים את הסכם הרוטציה, וגרר מדינה שלמה למערכת בחירות נוספת יקרה ומיותרת.

שקרנות פתולוגית, לכאורה. גם מי שאינו איש מקצוע יכול להביט על התופעה ולומר שמדובר במצב נפשי חולני.

עכשיו באופוזיציה נמשכת מלחמת התודעה. מי שהיו עד אתמול שרים בכירים ורה"מ לשעבר ביניהם, מנסים למחוק את האמת על תקופתם הכושלת ומחדליהם בשלטון. 6400 מתים מקורונה, אסון המירון, אסון השריפה בכרמל, קריסת בתי החולים ומערכות הרווחה, התחבורה והחינוך, עליית מחירי הדיור ויוקר המחיה, הכל מושחר בניסיון לייצר מציאות אלטרנטיבית שמעולם לא התרחשה.

קורבנות השקרים הללו הם חברי כנסת חלשים בקואליציה שפשוט התמוטטו תחת לחץ הספינים, השקרים, וההתקפות על הממשלה ועליהם אישית.

בית המשפט הדן בתביעת הדיבה של הנתניהוז צריך רק לקרוא עיתונים, לצפות בשידורי השקרים בטלוויזיה וברשתות ולשאול את  עצמו אם זה נורמלי.

האם אזרחי ישראל צריכים לחיות תחת מלחמת התודעה הכוזבת, או שהגיע הזמן להצהיר קבל עם ועולם את מה ש-11 שופטי בג"צ פחדו לומר – אדם הנמצא תחת כתבי אישום בשוחד, מרמה והפרת אמונים לא יכול לשאת בשום תפקיד ציבורי.

סכנתו לחיים הדמוקרטיים ולחיים בכלל היא עצומה. והשקרים הם הגנתו מול אשמתו. את השקרים צריך לקעקע ואת השקרן צריך להרחיק מחיינו.

איתי לנדסברג נבו הוא אזרח המודאג מעומק השחיתות השלטונית, חושש לגורל הדמוקרטיה ומזועזע מהגזענות והאלימות בחברה הישראלית. לשעבר עורך "מבט שני" ומנהל מחלקת תעודה בערוץ הראשון (2002-2017). בן קיבוץ תל יוסף וממקימי הפורום למען אנשי המילואים ( 1995-2017) . כיום במאי, עורך תוכן ומפיק עצמאי.

פוסטים המתפרסמים בבלוגים של זמן ישראל מייצגים את כותביהם בלבד. הדעות, העובדות וכל תוכן המוצג בפוסט זה הם באחריות הבלוגר/ית וזמן ישראל אינו נושא באחריות להם. במקרה של תלונה, אנא צרו קשר.

תגובות עכשיו הזמן לומר את דעתך

comments icon-01
3
הסיפור של הגז, הצוללות, עסקת שליט, החזרת הגופות ושני שבויים מסכנים, השילומים ששילם לחמס מליונים כל חודש ולא דרש דבר מהם, הבן שלו, אשתו - האטימות שלו, הנהנתנות שלו ושל משפחתו, הוצאות בי... המשך קריאה

הסיפור של הגז, הצוללות, עסקת שליט, החזרת הגופות ושני שבויים מסכנים, השילומים ששילם לחמס מליונים כל חודש ולא דרש דבר מהם, הבן שלו, אשתו – האטימות שלו, הנהנתנות שלו ושל משפחתו, הוצאות ביתיו, השיפוצים שעלינו כפה את תשלומם, הלא איכפתיות שלו, שילם מליונים לחמס ולא יכל לבקש שתי גופות? לעצור את האיש ומיד, להקים ממשלת חרום ולשלוח לעזאזאל את כל הסטרוקים והמלך חסון למיניהן שלא לדבר על הגנרלים בן גביר וסמוטריץ. ועכשיו לטפל בשבויים שלנו !!!!!!

צודק, שקרנות כזאת היא חולנית. הבעיה המרכזית היא לא השקרים: קדאפי/צ'אושסקו/היטלר/סדאםחוסיין/מוסוליני וכו' זה מנהיגים שמהותם הייתה פסיכוזה, פסיכוזה בעלת תדר מדבק, תדר של אימה וטירוף אשר ה... המשך קריאה

צודק, שקרנות כזאת היא חולנית. הבעיה המרכזית היא לא השקרים: קדאפי/צ'אושסקו/היטלר/סדאםחוסיין/מוסוליני וכו' זה מנהיגים שמהותם הייתה פסיכוזה, פסיכוזה בעלת תדר מדבק, תדר של אימה וטירוף אשר המנהיג הנרקיסיסט שותל בהווייתם, ואשר מדבק בדיוק כמו שחפת, קורונה או כל מגפה אחרת – הדבקה בתדר של הפסיכוזה. ככה התנהלו כאמור מוסוליני, קדאפי, היטלר וכו', ובתוך ההתנהלות הזאת המנהיג מנצל ת'חרדה שבתדר, ונותן ת'הרגשה שהוא הוא, הוא המושיע מהסכנה, הוא ורק הוא, הוא ולא אחר. כמו כת, בדיוק – לא כמו, סליחה – כת!

עוד 2,204 מילים ו-3 תגובות
סגירה