חיים רפאל
הזמן של
חיים רפאל
מה בדיוק השיוך האתני של חמאס? החמאס נבחר דמוקרטית ע"י העזתים. רוב המרצחים הם "תושבי עזה". ללא שיתוף פעולה של התושבים החמאס לא היו מצליחים. למה אין בחירות ברשות? כי מעל 80% בוחרים בחאמס.
בדיוק כמו שלא נפתחה חקירה כשהתפוצצו אוטובסים, כשכל הסיכונים והמוגבלויות היו ידועות בהסכמי אוסלו (ברוב דחוק). כיום כשהפרוטוקלים נחשפים לציבור בתום 30 שנות החסיון, הסיכון נלקח בחשבון. א... המשך קריאה

בדיוק כמו שלא נפתחה חקירה כשהתפוצצו אוטובסים, כשכל הסיכונים והמוגבלויות היו ידועות בהסכמי אוסלו (ברוב דחוק).
כיום כשהפרוטוקלים נחשפים לציבור בתום 30 שנות החסיון, הסיכון נלקח בחשבון.
אז לנרצחים קראו קורבנות השלום

לגבי פינוי ישובים, אמרו את זה גם בהסכמי אוסלו וגם בהתנתקות ולא הפריע. גם חוסר המשילות להשתלטות הבדווים. רק כשמגיע לתושבי השמאל מתעוררים?
אנו צרכים לשאול עצמינו למה אין אנשי רוח ואמנים ממחנה השלום שיש להם מה למכור לחיילים? מה יש להלין על הרפרטואר המתבקש של חנן בן ארי ונרקיס כדתיים ומסורתיים?
למה אין בחירות לרש"ת כבר 18 שנה? ביבי זרק את הרש"פ מהגגות בעזה? חמאס זכה בבחירות חוקיות. אבו מאזן מתקיים על כידוני צה"ל. מה עם וועדת חקירה על ההתנתקות? 30 שנה להסכמי אוסלו, זה היה צפוי.
מה תרומת בסיס האלימות הערבית כלשעצמה (נרצחים בחברת ערבי ישראל)? אם היית תלמיד במסגרות החינוך הערביות, מה אפשריות הבחירה שלך? התייחסות לבסיס ההסתה של האיסלם להשפלת היהדות (בני קופים וחז... המשך קריאה

מה תרומת בסיס האלימות הערבית
כלשעצמה (נרצחים בחברת ערבי ישראל)?
אם היית תלמיד במסגרות החינוך הערביות, מה אפשריות הבחירה שלך?
התייחסות לבסיס ההסתה של האיסלם להשפלת היהדות (בני קופים וחזירים וכו') גם בירדן, מצרים ואירופה?
תובנות מכשלונות ארה"ב ב"חינוך" מדינות ערב תוך השקעת זיליוני $?
מה ההבדל בין מאורעות תרפ"ט, תקופת הפאדאיון לפני 67 וכו'.
אם תכנס לכפר ערבי כמה לא ישתתפו בלינץ'?

סגירה
בחזרה לכתבה