מחר: אדלשטיין וניסנקורן ידונו בהקמת ועדה שתעסוק בשאלת החסינות

סתיו שפיר למרצ: מוכנה לוותר על המקום השני כדי לשמור על איחוד המחנה הדמוקרטי

פומפיאו אחרי שיחה עם נתניהו: ״אסיר תודה לתמיכה המתמשכת של ישראל״ ● נתניהו: על המפלגות שמימין לליכוד לרוץ יחד; הימין החדש: רה"מ תמך בריצה בשני ראשים ● בני בגין: בקשת החסינות של נתניהו מבישה; לא אצביע לליכוד ● יו״ר העבודה לשעבר אבי גבאי ימונה למנכ"ל סלקום ● יפה יששכר: אמנע בגופי מפוטין להגיע לבית הנשיא בירושלים; הנשיא הרוסי עתיד להגיע החודש לישראל לוועידה בנושא השואה ● הקבינט יתכנס מחר בצל ההתנקשות בסולימאני

סתיו שפיר (צילום: תומר נויברג, פלאש 90)
תומר נויברג, פלאש 90
סתיו שפיר
18:15 עריכה

ראש הממשלה נתניהו קורא למפלגות שמימין לליכוד לרוץ בבחירות ברשימה אחת. הגשת רשימות המועמדים תיעשה  ב-15-14 בחודש זה.

18:23 עריכה

בשבת תרבות במודיעין חברת הכנסת יוליה מלינובסקי מישראל ביתנו סירבה לומר אם תתמוך סיעתה בהדחתו של יולי אדלשטיין מתפקיד יושב ראש הכנסת, אם זה יפעל למנוע את כינוסה של ועדת הכנסת. כך דיווחה דפנה ליאל מחדשות 12.

18:49 עריכה

בימין החדש מגיבים לקריאה של נתניהו לאיחוד של המפלגות שימין לליכוד.

בתוך כך גם תוקפים במפלגה את יושב ראש ישראל ביתנו ליברמן.

18:51 עריכה

בניגוד לימין החדש, איתמר בן גביר מהבית היהודי המאוחד דווקא מקבל את קריאתו של נתניהו לאיחוד של המפלגות שמימין לליכוד.

18:52 עריכה

הקבינט המדיני-ביטחוני יתכנס מחר בשעה 13:00. עוד קודם, בשעה 12:00 תיערך ישיבת הממשלה השבועית.

19:16 עריכה

חבר הכנסת ניצן הורוביץ שב וקורא להתמודדות משותפת בבחירות של העבודה ומרצ. לדבריו, משמאל לכחול לבן צריך להיות פתק אחד. הורוביץ הציע ששתי הסיעות ירוצו יחדיו אף בבלוק טכני.

את הדברים אמר יושב ראש מרצ לרינה מצליח בתוכנית "פגוש את העיתונות". הורוביץ סירב לחזור על כך שהוא מוכן לוותר על המקום הראשון עבור עמיר פרץ. לגבי יאיר גולן אמר הורוביץ שהוא ייוותר באותו מקום – דהיינו, המקום השלישי ברשימה.

19:23 עריכה

יש חיים אחרי הפוליטיקה: אבי גבאי, שכיהן כשר להגנת הסביבה וכיושב ראש העבודה, ימונה למנכ"ל סלקום – כך פורסם הערב ב"כלכליסט". לפי הדיווח של גולן חזני, דירקטוריון החברה יאשר הערב את המינוי של גבאי, ששימש בעבר כמנכ"ל בזק.

אבי גבאי (צילום: נעם ריבקין פנטון, פלאש 90)
גבאי במליאת הכנסת במאי האחרון (צילום: נעם ריבקין פנטון, פלאש 90)
19:26 עריכה

מחר ייפגשו יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין ויושב ראש הוועדה המסדרת אבי ניסנקורן כדי לדון בכינוס הוועדה לשם הקמתה של ועדת הכנסת. לפי הערכות, אדלשטיין צפוי לנסות לסכל את כינונה של ועדת הכנסת, שבסמכותה לדון בבקשת החסינות שהגיש השבוע ראש הממשלה נתניהו.

19:36 עריכה

בכחול לבן מגיבים לקריאת נתניהו לאיחוד בימין.

19:49 עריכה

השר לשעבר בני בגין התייחס לבקשת החסינות שהגיש השבוע ראש הממשלה נתניהו ואמר שמדובר ב"אירוע מביש". לדבריו, נתניהו מבקש למנוע את בירור עניינו בבית המשפט.

לדברי בגין, כיום הפתק מח"ל מייצג את הצירוף "מתן חסינות לנתניהו". בגין אמר, כפי שאמר כבר בעבר, שלא יבחר בליכוד. "לא אקריב את פתק הבוחר שלי לפתרון בעיה אישית של מאן דהוא", אמר חבר הכנסת לשעבר.

בראיון לרינה מצליח בתוכנית "פגוש את העיתונות" בגין אמר שנתניהו עושה שימוש נלוז בחוק. "ברור שהוא איננו ראוי לתפקיד החשוב הזה", אמר.

בני בגין (צילום: פלאש 90)
בגין בכנסת, 2013 (צילום: פלאש 90)

בגין סיפר שכיום הוא עובד בממרי – המכון לחקר תקשורת המזרח התיכון. עוד אמר שהוא לא בקשר כיום עם נתניהו.

20:34 עריכה

יפה יששכר, שבתה נעמה כלואה ברוסיה, פנתה לנשיא המדינה ריבלין, שעתיד לארח החודש את ולדימיר פוטין: אחסום בגופי את כניסת נשיא רוסיה.

פוטין עתיד להגיע לישראל החודש כדי להשתתף בוועידה במלאת 75 שנים לשחרור אושוויץ. בכנס עתידים לקחת חלק גם נשיא צרפת מקרון, הנסיך הבריטי צ'ארלס וסגן נשיא ארצות הברית פנס.

יפה יששכר (משמאל) עם בתה ליעד גולדברג (צילום: Alexander Zemlianichenko Jr., AP)
יפה יששכר (משמאל) עם בתה ליעד גולדברג (צילום: Alexander Zemlianichenko Jr., AP)

בפנייתה לריבלין כתבה יששכר: "כשכל מדינת ישראל ראתה כיצד מוחזקת נעמה בתוך כלוב מזכוכית במשך שבע שעות כאריה בגן חיות , ציפיתי ממך כנשיא גאה של מדינת ישראל ואזרחיה, שתודיע באופן ברור למשלחת הרוסית שאין לך כל כוונה לארח בהוד והדר במשכן נשיאי ישראל את האיש שעומד מאחורי כליאתה לצורכי מיקוח מדיני ופוליטי".

20:41 עריכה

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' התייחס הערב להצפות בתל אביב ותקף את ראש העירייה רון חולדאי.

21:10 עריכה

בימין החדש מותחים ביקורת על קריאתו של נתניהו לאיחוד של המפלגות שמימין לליכוד. במפלגה טוענים שראש הממשלה אמר להם במפורש שהוא תומך בריצה של הימין שמימין לליכוד בשתי רשימות. בסיעה אומרים שלא ברור להם למה שינה נתניהו את דעתו. כך דיווח הערב מיכאל שמש בתאגיד השידור כאן.

כמו כן דיווח שמש שנתניהו פנה לבכירים בציונות הדתית כדי להביא לאיחוד של הרשימות בימין.

22:06 עריכה

שר החוץ של ארה"ב מייק פומפיאו שוחח הערב עם ראש הממשלה בנימין נתניהו והדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה בין המדינות בהכרעת האיום האיראני במזרח התיכון. כך צייץ פומפיאו לפני דקות אחדות.

פומפיאו הוסיף כי הוא "תמיד אסיר תודה לתמיכה המתמשכת של ישראל במיגור הטרור. הקשר בין ישראל לארה"ב הוא בלתי שביר".

23:15 עריכה

סתיו שפיר מוכנה לוותר על מקומה במחנה הדמוקרטי, במקום השני, למען שמירת האיחוד בין מרצ לרשימה הירוקה. כך מפרסם כתב מעריב אריק בנדר.

עוד על פי בנדר, במרצ מעריכים כי בעקבות פנייתה, היא תשובץ במקום השישי, כאשר עיסאווי פריג' ישובץ במקום החמישי. יאיר גולן יהיה במקום השלישי אחרי ניצן הורוביץ ותמר זנדברג, ואילן גילאון ישובץ רביעי.

23:22 עריכה

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב בזעזוע לארועים הטרגיים היום בתל אביב. גבר ואישה טבעו למוות במעלית שנתקעה בבניין שהוצף בדרום שכונת התקווה, במה שהיה שיאו של יום קשה בתל אביב – ובמיוחד בדרום העיר.

נתניהו צייץ כי שוחח עם השרים הממונים וראשי כוחות ההצלה, במטרה למנוע הישנות המקרה בעתיד.

עוד 16 עדכונים
כל הזמן // יום שני, 4 בדצמבר 2023
מה שחשוב ומעניין עכשיו
היום ה־58 ללחימה ● 141 חטופים עדיין בעזה

צה"ל החל לפעול בדרום הרצועה; מפקד גדוד שאטי חוסל

אזעקה נשמעה ברמת הגולן עקב שיגור מסוריה, צה"ל תקף את מקור הירי ● דיווח: מבצעים לחילוץ חטופים משבי חמאס לא יצאו לפועל מחשש לסיכון חיי החטופים ● החיילים החשודים בירי ביובל קסטלמן בפיגוע בירושלים נחקרו באזהרה ● ספינת מלחמה אמריקאית וספינות מסחריות הותקפו בים האדום, אחת בסכנת טביעה; החות'ים טוענים כי מדובר בספינות ישראליות

עוד 67 עדכונים

בזמן מלחמה לא עוסקים בפוליטיקה?

בזמן מלחמה לא עוסקים בפוליטיקה? אז זהו שלא. כולם אמנם אומרים שבזמן מלחמה לא עוסקים בפוליטיקה, אבל בפועל עוסקים בפוליטיקה – ובאינטנסיביות רבה.

בזמן המלחמה, ובתוך המשא ומתן לשחרור חטופות וחטופים, בשבוע שעבר, אישרה הממשלה תקציב מעודכן לשנת 2023. ניתן היה לחשוב שכל הכספים הקואליציוניים – כספים פוליטיים – יוסטו לצרכי המלחמה. אז ניתן היה לחשוב. הממשלה החליטה שפוליטיקה עכשיו חשובה לא פחות – ואולי יותר – מצרכי המלחמה; וכך כמעט חמישה מיליארדי שקלים הלכו לחיזוק הקואליציה ולא לצרכי המלחמה.

ד"ר חיים וייצמן הוא מנהל התחום הפוליטי ועמית מחקר במכון לחירות ואחריות, ומרצה לממשל, מנהל ומדיניות ציבורית בבית ספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה באוניברסיטת רייכמן. הוא בעל ניסיון ארוך שנים במגזר הציבורי; בין שאר התפקידים אותם מילא: עוזר לח"כ שמעון פרס, יועץ מדיני לשר וח"כ לשעבר ד"ר יוסי ביילין ויועץ בכיר לשר הדתות.

פוסטים המתפרסמים בבלוגים של זמן ישראל מייצגים את כותביהם בלבד. הדעות, העובדות וכל תוכן המוצג בפוסט זה הם באחריות הבלוגר/ית וזמן ישראל אינו נושא באחריות להם. במקרה של תלונה, אנא צרו קשר.
עוד 684 מילים
אמיר בן-דוד
עקורים

"רציתי לקחת את המעילים היפים שלי מאיטליה אבל כולם התמלאו עובש. אמרתי לעצמי, בקרוב תקני מעילים חדשים. הכול בסדר, העיקר שאת חיה"

שלומית עוזי

קיבוץ כיסופים. נשואה, אם לחמישה וסבתא. פונתה למלון באילת

עוד 1,839 מילים

מלחמת סוכות – עוד כתבות

כשנתניהו מסכל את ביידן - סעודיה מתקדמת בלעדינו

אחת ההתפתחויות המטרידות ביותר היא הידיעה שבנימין נתניהו מתעתד להקדים את הבחירות, מכיוון "שרק הוא מסוגל למנוע מדינה פלסטינית" אחרי המלחמה, כלומר: הוא יילך על הראש של הנשיא ג'ו ביידן בעוצמות של מערכת בחירות, וכל מי שיביע תמיכה בנשיא, שלא היסס להתייצב לצדנו מייד עם פרוץ המשבר, יצטרך לספוג את הארס של מכונת הרעל.

אחת ההתפתחויות המטרידות ביותר היא הידיעה שבנימין נתניהו מתעתד להקדים את הבחירות, מכיוון "שרק הוא מסוגל למנוע מדינה פלסטינית" אחרי המלחמה, כלומר: הוא יילך על הראש של הנשיא ביידן

פנחס ענברי הוא חוקר בכיר במרכז הירושלמי לענייני ציבור ומדינה לענייני המזרח התיכון ועיתונאי. הוא גם סופר ותסריטאי. ספרי העיון שחיבר עוסקים בבעיה הפלסטינית, והרומנים שחיבר יחד עם אשתו אביבה הם: "על גב סופה" על אתגרי הקהילות הנוצריות בגליל המערבי בימי המנדט הבריטי מול האיסלאם הרדיקלי ומעמד האישה, ו"שומר השאול" עוסק בשחיתות הישראלית.

פוסטים המתפרסמים בבלוגים של זמן ישראל מייצגים את כותביהם בלבד. הדעות, העובדות וכל תוכן המוצג בפוסט זה הם באחריות הבלוגר/ית וזמן ישראל אינו נושא באחריות להם. במקרה של תלונה, אנא צרו קשר.
עוד 982 מילים

המחנה הממלכתי יצביעו נגד תיקון התקציב, אבל לא יצאו מהממשלה

למרות אי־העברת הכספים הקואליציוניים למטרות המלחמה ואי־סגירת ממשרדי ממשלה מיותרים, במחנה הממלכתי החליטו לא לשבור את הכלים ● מתישהו בזמן הקרוב גנץ יאלץ לממש את הציפייה בקרב תומכיו, להתקדם לשינוי פוליטי בתוך הרכב הכנסת הנוכחית – ולהביא סוף לממשלה ההזויה והקיצונית ביותר בתולדות ישראל ● פרשנות

עוד 714 מילים ו-3 תגובות

למקרה שפיספסת

תמיכת הנשיא ביידן במערכה נגד חמאס היא תמיכה בקידום אופק מדיני

עסקת שחרור בני הערובה בין חמאס לישראל לא הייתה מתרחשת ללא המנהיגות של ממשל ביידן. גם העסקה הבאה לא תושג ללא המינוף האמריקאי, הן על ממשלת נתניהו והן על קטאר ומצרים.

אף אחת מהמטרות של ישראלים ופלסטינים שוחרי שלום לא תושג ללא דיפלומטיה אמריקאית יזומה. הסבל ההומניטרי של אזרחי עזה לא יסתיים והחזרת תחושת הביטחון של הישראלים לא תושג ללא המחויבות מחודשת של מנהיג העולם החופשי למזרח התיכון.

נדב תמיר מכהן כמנכ"ל בישראל של JStreet - הבית הפוליטי של אמריקאים תומכי ישראל ותומכי שלום, חבר הועד המנהל של מכון מתווים למדיניות אזורית וכיועץ לעניינים בינלאומיים למרכז פרס לשלום וחדשנות. לשעבר דיפלומט בנציגויות ישראל בוושינגטון ובוסטון ויועץ מדיני לנשיא המדינה.

פוסטים המתפרסמים בבלוגים של זמן ישראל מייצגים את כותביהם בלבד. הדעות, העובדות וכל תוכן המוצג בפוסט זה הם באחריות הבלוגר/ית וזמן ישראל אינו נושא באחריות להם. במקרה של תלונה, אנא צרו קשר.

תגובות עכשיו הזמן לומר את דעתך

comments icon-01
1
עוד 908 מילים ו-1 תגובות
זירת הבלוגים
הזמן שלך לומר את דעתך
הצטרפות

תגובות אחרונות

במשך שנים גורמים בכירים בשלטון פועלים כדי לשכנע את הציבור כי מותר, סביר ואף מתבקש להרוג מחבלים בזירת פיגוע, תוך כדי התעלמות מההבחנה המתחייבת בין חיסול מחבל המהווה סיכון, לבין הריגת מפגע שאינו מסכן איש ● מותו המיותר של האזרח יובל דורון קסטלמן חייב להביא לשינוי קיצוני במגמה הנוכחית ● פרשנות

עוד 900 מילים ו-1 תגובות

ישראל לא סגרה את הדלת על המשך המו"מ לשחרור חטופים

למרות ההודעה כי ראש המוסד הורה לאנשיו לעזוב את דוחא, מצרים וקטאר ממשיכות לנהל שיחות עם ישראל וחמאס ● בחינת לוחות הזמנים שהובילו לחידוש הלחימה בעזה מעלה אף היא כי ישראל לא ויתרה על חזרה למתווה שחרור החטופים ● פרשנות

עוד 784 מילים
הזמן הירוק
הזמן הירוק
סיכום השבוע בסביבה

בדובאי לא תימצא נוסחה לפתרון משבר האקלים

במקום לצפות לבשורות שלא יגיעו מפסגת האקלים, בכוחה של החברה הישראלית להביא את הבשורות מכאן, מהעוטף ועד בכלל ● ברחבי הארץ מתרקמות תוכניות להקים שכונות זמניות לקהילות של מפוני העוטף - ובמשרד להגנת הסביבה מנסים להימנע משגיאת הקראווילות של העלייה הרוסית וההתנתקות ● "חיים על הקצה" במכתש רמון ● וד"ש מהטיולים של פעם באחד מעיקולי העוטף

תגובות עכשיו הזמן לומר את דעתך

comments icon-01
1
אנרגיה גרעינית ומימן הם עתיד העולם. הגיע הזמן שהאנושות תודה בוועידת האקלים הבאה בדובאי - COP28 שהיא טעתה בהנחה שאנרגיות מתחדשות הן הפתרון לאנושות לאספקת חשמל נקיי ובמחיר סביר. הוא לא ו... המשך קריאה

אנרגיה גרעינית ומימן הם עתיד העולם.
הגיע הזמן שהאנושות תודה בוועידת האקלים הבאה בדובאי – COP28 שהיא טעתה בהנחה שאנרגיות מתחדשות הן הפתרון לאנושות לאספקת חשמל נקיי ובמחיר סביר. הוא לא ולא.
יש לעבור לאידיאליזציה של ייצור אנרגיה באמצעות כורים גרעיניים ומימן.
תכנון של אנרגיה אזורית בה כורים קטנים, בלתי מסוכנים ומודולריים (SMR – עד MW 300) מייצרים את כול סוגי האנרגיה הנדרשים: חשמל עבור האוכלוסייה בהתאם לצריכה – יום/לילה, חום להפקת מימן ירוק כאשר צריכת החשמל קטנה (חורף/קיץ, יום/לילה, נקודות שיא, דרישה עבור האוכלוסייה, תעשיה, מנועים, רכב חשמלי.
כורים גרעיניים (ביקוע, היתוך) עושים את העבודה באמינות רבה יותר, ללא פליטות וזול יותר.
הכול תוך שלוקחת בחשבון את הצרכים של המרחב (אזור) אותו משרתת.
אפשרות לקיום אידיאליזציה של ייצור אנרגיה נקייה, זולה תוך סינרגיות של המימן והגרעין. יכולת התמרון לעבור מיצור חשמל להפקת חום וייצור מימן כחומר דלק נקי למנועים או אגירת אנרגיה וייצור חשמל רק לפי הצורך הסביבתי יש להם ערך כלכלי רב הנותן פתרון כללי למערכת האנרגיה העולמית ומערכת "אפס" פליטות אם מגיעים לאידיאליזציה של מערכת כזו היודעת לייצר את כול האנרגיה אליה תוכננה (וזה הרעיון של SMR).
אני חושב שזה הפתרון הכלכלי והאקולוגי הטוב ביותר לספק צורכי האנרגיה של האנושות ולמנוע המשך פליטות (דבר שהאנרגיות המתחדשות רוח ושמש רחוקות מלספק – כרייה והפקת חומרי מבנה מאד פולטת, סינרגיה עם אגירה וקיבולת מייקרת חשמל ירוק לרמת אי כדאיות).

חובה על משתתפי וועידת האקלים COP28 בדובאי לקחת החלטות חשובות ולא להמשיך "לשחק" באנרגיות מתחדשות. זה הפתרון הכי טוב הקיים ומקווה שאליו חותרים.

אנשי איכות הסביבה בפועל תומכים באנרגיה גרעינית, מימן ואנרגיית היתוך
מכיוון שזו דרך בטוחה לייצר כמויות בלתי מוגבלות של אנרגיה עם זיהום מינימלי או פגיעה בטבע.
שומרי סביבה אידיאולוגיים מתנגדים לכך בדיוק מהסיבה הזו.

סינרגיה (אִגְבּוּר) היא פעולה משותפת של שני גורמים או יותר הנותנת תוצאה טובה יותר מצירוף פעולות כל הגורמים בנפרד.
בסינרגיה האינטראקציה יוצרת שלם שגדול מסך סכום מרכיביו.

עוד 1,025 מילים ו-1 תגובות

אושר הוא אקדח חם

הארכיון של רוןזמן ישראל נובר בארכיון של העיתונאי הוותיק רון מיברג ומפרסם מחדש מבחר מכתבותיו, שקריאה בהן היום מספקת פרספקטיבה איך הגענו עד הלום ● והשבוע: באחד ממבצעי השיווק הגאוניים אי־פעם, מכונאי אוסטרי בשם גסטון גלוק הופך אקדח מכוער לכלי הנשק הפופולרי ביותר בקרב רשויות החוק והפושעים באמריקה (ועכשיו בישראל)

עוד 1,962 מילים

קשה להאמין שהעולם יאפשר לישראל את חופש הפעולה הנחוץ להקרסת חמאס ● המחאות נגד ישראל בירדן עלולות להביא לביטול הסכם "מים תמורת חשמל" ● איראן טוענת: רכשנו מטוסי ומסוקי קרב רוסיים ● טורקיה מסייעת למוסקבה לעקוף את משטר הסנקציות ● והשבוע ב־1947: תוכנית החלוקה של האו"ם ● קסניה סבטלובה מסכמת שבוע במזרח התיכון

עוד 1,222 מילים
היום ה־57 ללחימה ● 141 חטופים עדיין בעזה

כוחות הביטחון הרגו את מפקד גדוד שג'עייה, ששלח את המפגעים שפשטו על נחל עוז

נתניהו: "חמאס הפר את ההסכם, ואני אמרתי שאם הוא יפר את ההסכם, אנחנו נחזור למלחמה; כך עשינו" ● גלנט: "חמאס מסרב להחזיר 15 נשים ושני ילדים המוחזקים על ידו" ● סלאח אל־עארורי, מראשי חמאס: לא נשחרר עוד חטופים עד שתושג הפסקת אש מלאה ● צה"ל: מפקד החטיבה הדרומית ברצועה, אלוף משנה אסף חממי, נהרג בקרב ב־7 באוקטובר וגופתו מוחזקת בידי חמאס

עוד 44 עדכונים

כבר לא האיש הנחמד

מאז הברקזיט ב-2016, כדורגלן העבר ושדרן הטלוויזיה האהוב גארי ליניקר הקצין ונדד ממרכז המפה לשמאל ● תהליך דומה קרה לו ביחסיו עם ישראל ● למרות שהפך את עמוד הטוויטר שלו לפמפלט פוליטי, לינקר סכר פיו לנוכח טבח חמאס בשבעה באוקטובר ● וכשכבר נדרש לנושא, זה היה כדי להגן על הפגנה בעד חמאס ● שאול אדר מנסה להבין על מה אנחנו מתעצבנים כשאנחנו מתעצבנים על ליניקר

עוד 1,465 מילים
אוצר מילים
מושגי יסוד להבנת המציאות הישראלית
הִיבְּרִיס 198

האומה ששוב ושוב, שנה אחרי שנה, עשור אחרי עשור, בחרה במנהיג מ"ליגה אחרת" שהבטיח לה שרק ממנו האויבים פוחדים, כי רק הוא "מר ביטחון" ש"חזק מול החמאס", התעוררה בשבעה באוקטובר וגילתה שעל היבריס משלמים בדם האזרחים התמימים ביותר

עוד 1,429 מילים ו-2 תגובות

משפט נתניהו מתחדש בתנאים בלתי אפשריים

לפני מספר חודשים ביקשה הפרקליטות מבית המשפט להאיץ את ההליכים בתיקי האלפים, אך בינתיים קרה ההיפך ● אחרי הקיץ והחגים הגיעה המלחמה, ומשפטו של נתניהו נעצר למעשה למשך חודשים רבים ● חידוש המשפט בשבוע הבא יהווה אתגר נוסף עבור השופטים - שעד כה לא עשו דבר כדי להאיץ את ההליכים, וניכר כי אינם ששים להגיע לכדי הכרעה ● פרשנות

עוד 707 מילים ו-3 תגובות

חברי כנסת בליכוד מחפשים את הדרך אל בן גביר

אחרי תקופה של שפל בעקבות התנהלות כושלת והישגים נמוכים, בן גביר מצליח בהבל פיו לתפוס פופולריות בימין, ויש כבר פוליטיקאים שאפילו מחפשים את דרכם אליו ● מה שקורה בליכוד מעניין במיוחד: חברי כנסת מהשורה האחורית, בעיקר מהעשירייה השלישית והרביעית, מיישרים קו עם עוצמה יהודית ● פרשנות

תגובות עכשיו הזמן לומר את דעתך

comments icon-01
5
מר ירושלמי הסססמאלני, אני אצביע בן גביר בגלל מה שהוא עושה, הרחוב הערבי שקט בגלל חלוקת הנשקים ומדיניות אפס ההכלה, לא בגלל הבל פיו והבל הניתוח שלך, זה שהוא שמח על חזרת החטופים לא אומר שזו... המשך קריאה

מר ירושלמי הסססמאלני, אני אצביע בן גביר בגלל מה שהוא עושה, הרחוב הערבי שקט בגלל חלוקת הנשקים ומדיניות אפס ההכלה, לא בגלל הבל פיו והבל הניתוח שלך, זה שהוא שמח על חזרת החטופים לא אומר שזו החלטה נכונה , לו היו ממשיכים העיסקה הייתה הרבה יותר טובה, אבל הפראבדה הססמאלני שלך לא יודע מעצור שקר

עוד 1,049 מילים ו-5 תגובות
סגירה
בחזרה לכתבה