ספר הישר
הזמן של
ספר הישר
המפכה המשטרית לא הייתה יכולה לצאת לדרך ללא רשות שופטת חלשה (איננה עושה את עבודתה) ופוליטית (מונעת משיקולים שאינם חוקתיים).
חח, נחמד להגיד שהציונות היא משיח ומדינת ישראל היא המקדש, זה גם קצת, אבל קצת נכון. אבל, זה לא מה שיפריך את המתכון המשיחי לאומי. זאת מכיוון שהמשיחיות הלאומית אינה אלא רעיון שהושלך חיצונית... המשך קריאה

חח, נחמד להגיד שהציונות היא משיח ומדינת ישראל היא המקדש, זה גם קצת, אבל קצת נכון. אבל, זה לא מה שיפריך את המתכון המשיחי לאומי. זאת מכיוון שהמשיחיות הלאומית אינה אלא רעיון שהושלך חיצונית על הסביבה והציבור כדי לסמא לו את העיניים מהתוצאות של טבעו של האדם.
כלומר, גם במקומות אחרים בעולם רואים את הלאומנות וכו' מרימה ראש ולא רק אצלנו כאן. הסיבה לכך היא טבע האדם וההתנהגות האנושית.
ומכיוון שזו תופעה גלובלית אנו יכולים לקרא לה תופעה אנושית.
והתופעה האנושית הזו (היא טבעית, קרי מצוייה בבסיס מהות האדם; שהיא חיים) היא אספקט אחד של ההתפתחות האנושית/אבולוציה של מין האדם.

אהה, מה אתה חושב שהאלוהים טועה? "התרשעיני למען תצדק?" מי שטועה זה העם כאן. משני הצדדים של המפה הפוליטית. הדתיים באו לפה כי הם חושבים לבנות בית מטבחיים שנקרא בשפתם "בית המקדש" ואם עד אז... המשך קריאה

אהה, מה אתה חושב שהאלוהים טועה?
"התרשעיני למען תצדק?"
מי שטועה זה העם כאן.
משני הצדדים של המפה הפוליטית.
הדתיים באו לפה כי הם חושבים לבנות בית מטבחיים שנקרא בשפתם "בית המקדש" ואם עד אז אפשר לגנוב כסף ולהשתמט אז למה לא?
והלא דתיים נהפכו לחילוניים (חול) ובמקום להיות לחופשיים הם נהפכו קפיטלסטים.
בשביל לא צריך עוד מדינה.
אין צורך במדינה לעם ככול העמים, יש צורך במדינה שמלמדת את שאר האומות כיצד חיים נכון על פי החוקים של החיים.
(אלו נמצאים בספר תורת משה. מי שלא נמצא בספר תורת משה אלו הם ה"יהודים". היהדות היא רק כלי שהיה צריך להשתמש בו כדי להעביר את הספר לזמננו אנו)

https://www.seferhayashar.com

האנטישמיות נבראת על ידי שני גורמים. האחד הוא הרצון של ה"גויים" להסיר מעליהם את האחראיות לטעויות, כישלונות ולסבל שלהם (כ-יחידים/בני אדם/קבוצה). הנוסף הוא מציאת "קורבן" שאותו ניתן להאשים.... המשך קריאה

האנטישמיות נבראת על ידי שני גורמים. האחד הוא הרצון של ה"גויים" להסיר מעליהם את האחראיות לטעויות, כישלונות ולסבל שלהם (כ-יחידים/בני אדם/קבוצה). הנוסף הוא מציאת "קורבן" שאותו ניתן להאשים.
כאשר אנחנו בתור מדינה (חוק הלאום, ניהול הסיכסוך) כושלים בהפליה גזעית הרי אנחנו חושפים את עצמנו לאשמה ולפי כך להאשמה.
לסיכום: אם נהייה ישרים לא יהיה לאנטישמים אל מה להימשך ובמה להאחז ולהצדיק את האנטישמיות שלהם.

לגבי תפיסת אלרון כפי שהיא משתקפת באמירתו לעיל. המסקנה שעולה אצל השומע הנבון את דברי כבוד השופט אלרון היא שכבוד השופט הוא אדם ושופט המנוהל על ידי רגש הפחד. זאת מכיוון שהוא מדגיש את הפחד ... המשך קריאה

לגבי תפיסת אלרון כפי שהיא משתקפת באמירתו לעיל.
המסקנה שעולה אצל השומע הנבון את דברי כבוד השופט אלרון היא שכבוד השופט הוא אדם ושופט המנוהל על ידי רגש הפחד. זאת מכיוון שהוא מדגיש את הפחד מפני המוות ("להגן על קיום").
ברור לכל כי אדם רואה את מה שהוא רוצה לראות. ואם את זה כבודו רואה ואת זה כבודו משווק בתור מניע שלו עצמו הרי כבודו דובר אמת.

הוא לא מתכוון ללכת ולכם אין היכולת להשלוח אותו לשום מקום. הציבור במדינה כמו ארנבת באורות המכונית, קפוא מתוך חוסר היכולת לעבד את המיידע שעינייו ומוחו צריכות לעבד. האיש הוא הסכנה המיידית ... המשך קריאה

הוא לא מתכוון ללכת ולכם אין היכולת להשלוח אותו לשום מקום. הציבור במדינה כמו ארנבת באורות המכונית, קפוא מתוך חוסר היכולת לעבד את המיידע שעינייו ומוחו צריכות לעבד.
האיש הוא הסכנה המיידית למדינת ישראל.
כל עוד הוא נמצא בשלטון, לא יהיה אחרי המלחמה והם לא ישובו כולם.

לא יקרה במצב הנוכחי. הרבנות היא אלטרנטיבה שילטונית שאיננה מתכוונת לוותר על תאוותה לשררה (הרי תורה הם אינם יודעים בין כך). כלומר, לא יכולה להיות מדינת ישראל דמוקרטית ויהודית וזאת מפני שי... המשך קריאה

לא יקרה במצב הנוכחי. הרבנות היא אלטרנטיבה שילטונית שאיננה מתכוונת לוותר על תאוותה לשררה (הרי תורה הם אינם יודעים בין כך).
כלומר, לא יכולה להיות מדינת ישראל דמוקרטית ויהודית וזאת מפני שיהדות היא דת ודת היא שיטת שילטון היררכית אלטרנטיבית.

סגירה
בחזרה לכתבה